Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 09, 16:32

V.Zelenskis skyrė sveikinimą brangiausiomis moterims: paviešino archyvinius kadrus

Antrąjį gegužės sekmadienį Ukrainoje minima Motinos diena. Šiais metais gražią ir simbolišką šventę temdo siaubingas Rusijos pradėtas karas ir vykdomas genocidas. Vis dėlto šios šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis (44) net ir karo metu nepamiršo pasveikinti brangiausių savo moterų – mamos ir savo žmonos Olenos, su kuria augina dvi atžalas.
Volodymyras Zelenskis su žmona Olena ir mama
Volodymyras Zelenskis su žmona Olena ir mama / Scanpix, Instagram nuotr.

Motinos dienos proga V.Zelenskis socialiniame tinkle „Instagram“ pasveikino savo mamą Rimmą Zelenskąją (71) ir savo žmoną Oleną (44). Ukrainos prezidentas pasidalijo archyviniais kadrais, kuriuose pozavo su savo žmona ir vaikais.

V.Zelenskis pasidalijo ir nematytu vaikystės kadru, kuriame jis dar visai mažas užfiksuotas pas savo mamą Rimmą ant rankų.

„Mano brangiausios. Mano mama Rimma. Mūsų vaikų mama Olena. Ačiū, kad visada esate šalia“, – rašė V.Zelenskis.

Nuotraukos:

Antrąjį gegužės sekmadienį Ukrainoje minint Motinos dieną, šalies prezidento Volodymyro Zelenskio sutuoktine Olena Zelenska turėjo išskirtinį susitikimą su JAV pirmąja ponia Jill Biden.

Jų susitikimas įvyko mokykloje, kurioje glaudžiasi civiliai ukrainiečiai, palikę savo namus dėl karo.

„Norėjau atvykti per Motinos dieną. Pamaniau, kad svarbu parodyti Ukrainos žmonėms, kad šis karas turi baigtis, kad šis karas yra žiaurus ir kad Jungtinių Valstijų žmonės palaiko Ukrainos žmones“, – žurnalistams sakė J.Biden.

„Scanpix“/AP nuotr./Jill Biden ir Olena Zelenska
„Scanpix“/AP nuotr./Jill Biden ir Olena Zelenska

70-metė J.Biden buvo įsisegusi didelį Ukrainos vėliavos spalvų ženklelį.

Primename, kad Volodymyras Zelenskis ir architektė, scenaristė Olena Kijaško susituokė 2003 metais. Po vestuvių moteris pasirinko Zelenskos pavardę. O.Zelenska, prieš tapdama pirmąja šalies ponia, dirbo V.Zelenskio įmonėje „95 Kvartal“ – čia rašė scenarijus.

Pirmosios ponios pareigas einanti O.Zelenska 2019 metų gruodį žurnalo „Focus“ buvo įtraukta į 100 įtakingiausių ukrainiečių sąrašą. Jame užėmė 30 vietą.

V.Zelenskis ir O.Zelenska susilaukė dviejų vaikų – dukros Aleksandros ir sūnaus Kirilo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką