Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 31d. 14:52

Veiklą nutraukia JAV agentūra „Columbia Artists“: artistų sąrašuose puikavosi ir dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla

Laukiamiausia Kristupo vasaros festivalio viešnia – Mirga Gražinytė-Tyla
Modesto Endriuškos nuotr. / Laukiamiausia Kristupo vasaros festivalio viešnia – Mirga Gražinytė-Tyla

Pranešama, kad „Columbia Artists“, viena iš pirmaujančių agentūrų, atstovaujančių klasikinės muzikos atlikėjams, uždaroma.

„ABC News“ skelbia, kad šeštadienį agentūros siųstame pranešime artistams rašoma, kad pirmadienį agentūra užsidaro.

„Columbia Artists“ bendradarbiavo su patikėtiniu, kad atliktų pavedimą kreditorių naudai – nemokumo procedūros formą, kai turtas likviduojamas ir reikalavimai nagrinėjami tvarkingai.

Mes nenuilstamai stengiamės suteikti konkrečias rekomendacijas kiekvienam jūsų dėl konkrečios situacijos artimiausiomis dienomis. Be to, mes dirbame kartu su patikėtiniu, kad rastume saugią vietą „Columbia Artists“ menininkų santykiams“, – rašoma pranešime.

Pranešime taip pat teigiama, kad bendrovė „išgyveno ilgalaikę pandemijos atmosferą“, o patikėtiniu ji nurodė Molly Froschauer iš „Sherwood Partners“. „Sherwood“ svetainėje rašoma, kad Froschauer yra nemokumo specialistė, turinti bankroto teisininkės išsilavinimą.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Koncerto su Mirga Gražinyte-Tyla akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Koncerto su Mirga Gražinyte-Tyla akimirka

Agentūra, įkurta 1930 m. gruodį, atstovavo daugeliui pagrindinių dirigentų, tarp jų – Herbertui von Karajanui, Leonardui Bernsteinui, James'ui Levine'ui, Eugene'ui Ormandy, Antalui Dorati ir Otto Klempereriui. Tarp pianistų buvo Vladimiras Horowitzas ir Van Cliburnas, dainininkų sąraše – Leontyne Price, Renata Tebaldi, Elisabeth Schwarzkopf, Risë Stevens, Marianas Andersonas, Richardas Tuckeris ir Jussi Björlingas.

Agentūros svetainėje pateikiamas ir dabartinis sąrašas, kuriame yra dirigentai Seiji Ozawa, Valery Gergiev ir lietuvių dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla, dainininkės Isabel Leonard, Russell Thomas ir Brenda Rae bei pianistas Maurizio Pollini.

Daugelį metų agentūrai vadovavo Arthuras Judsonas, o nuo 1970 m. iki 2015 m. vadovavo Ronaldas Wilfordas. Jam antrino Timas Foxas, kuris nuo 2000 m. gruodžio vadovavo R.Wilfordui.

T.Foxas ir M.Froschauer neatsakė į šeštadienį siųstus laiškus dėl komentaro.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką