Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 28d. 17:24

Viena didžiausių interneto žvaigždžių Jenna Marbles dėl kontroversiško turinio palieka „YouTube“

Jenna Marbles
Vida Press nuotr. / Jenna Marbles

Jenna Mourey, viena populiariausių „YouTube“ žvaigždžių, žinoma kaip Jenna Marbles, po daugiau nei dešimtmečio palieka šią vaizdo įrašų transliavimo platformą. Ketvirtadienį 33-ejų interneto asmenybė jautriame vaizdo įraše pranešė priėmusi sprendimą „atsiriboti“ nuo savo kanalo, kurį seka įspūdingas skaičius internautų – net 20,2 mln. Kaip vieną tokio sprendimo priežasčių turinio kūrėja įvardijo kontroversiškus vaizdo įrašus.

11 minučių trukmės vaizdo įraše, pavadintame „A Message“ (liet. „Žinutė“), Jenna Mourey atsiprašė už praeities veiksmus ir pridūrė paliekanti savo kanalą, nes „gyvename laikais, kai apsivalome nuo bet ko ir visko nuodingo“.

Vaizdo tinklaraščių kūrėja savo gerbėjams paaiškino ir pati „nesanti visiškai neproblemiška“, žinant jos praeitį, tačiau ji stengiasi pasimokyti iš savo klaidų. Ji taip pat apribojo beveik visų savo vaizdo įrašų pasiekiamumą, taip siekdama, kaip pati sakė, į pasaulį „nepaskleisti negatyvių dalykų“.

Visą Jennos Marble paskutinį vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

VIDEO: A Message

Tarp nebepasiekiamų vaizdo įrašų – kontroversiškai vertinami vlogai apie daug partnerių turinčias moteris ir vaizdo klipas dainai, kurioje tyčiojamasi iš azijiečių. Internautai taip pat jau kurį laiką nebegali peržiūrėti jos dar 2011 m. nufilmuoto vaizdo įrašo, kuriame ji, pasitelkdama tamsų makiažą, parodijuoja Nicki Minaj.

„Noriu tik pasakyti, kad mano intencija nebuvo demonstruoti juodo veido, – vaizdo įraše sakė Jenna Marbles. – (…) Svarbiausia yra tai, kad buvo įžeisti žmonės ir tai juos įskaudino. Dėl to aš labai atsiprašau. Tai nėra gerai ir dėl to tai (vaizdo įrašas, – red.past.) internete nebeegzistuoja jau kurį laiką.“

Jenna Marbles taip pat užsiminė apie santykius su žmonėmis, kurie buvo apkaltinti rasistiniu elgesiu. „Esu tik žmogus, besistengiantis keliauti šiame pasaulyje taip pat, kaip ir jūs, tad ne visada žinau, kas teisinga, kas ne, kokia yra tiesa. Aš labai stengiuosi“, – su ašaromis akyse kalbėjo vlogerė.

„Bent jau dabar aš negaliu būti šiame kanale, – tęsė ji ir pridūrė, kad niekada nesiekė įskaudinti kitų. – Tikiuosi, pašalinau viską, kas galėtų ką nors įžeisti. Manau, kad bent jau dabar nuo šio kanalo atsiribosiu. Nežinau, ar tai visam laikui. Nežinau, kiek ilgai tai truks.“

Jenna Marbles – interneto asmenybė, vaizdo turinio kūrėja, aktorė ir komikė. Ji yra pirmoji socialinių tinklų žvaigždė, kuriai buvo sukurta vaškinė figūra.

2014-aisiais „Young Hollywood“ apdovanojimuose ji nugalėjo „Viral Superstar“ kategorijoje.

Vida Press nuotr./Jenna Marbles su savo vaškine figūra
Vida Press nuotr./Jenna Marbles su savo vaškine figūra

Komentarai: 3
Temos: 1 YouTube

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:52
00:32
01:28

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką