Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 19, 16:00

Žinomos tos pačios lyties poros: per dešimtmečius triumfavusi meilė

Meilė yra meilė, ir ji gali būti visokia, nepaisant to, kad įsimylėjėlių poroje du vyrai ar dvi moterys. Jie taip pat gali puoselėti santykius, suprasti bei palaikyti vienas kitą. Būtent tai įrodo kai kurios dešimtmečiais nesiskiriančios garsios Holivudo poros. Kai du žmonės myli ir gerbia vienas kitą, nėra jokios jėgos, kuri galėtų sutrukdyti jų romantiškam ryšiui.
Tos pačios lyties sutuoktinių poros Tik prenumeratoriams
Davidas Burtka ir Neilas Patrickas Harrisas, Ellen DeGeneres ir Portia de Rossi, Lance'as Bassas ir Michaelas Turchinas, Cynthia Nixon ir Christine Marinoni. / Scanpix ir Instagram nuotr.

Davidas Burtka ir Neilas Patrickas Harrisas – kartu jau 18 metų

2000-ųjų pradžioje susipažinę aktoriai po Niujorke priimto santuokos lygybės įstatymo iškart susižadėjo, o vestuvių ceremoniją surengė po septynerių metų. 2014 m. Italijoje vyrai vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

„Į pirmą pasimatymą su šiuo gražiu vyruku nuėjau daugiau nei prieš 10 metų ir nuo to laiko nebeišsiskyrėme. Dėkoju už nesuskaičiuojamą galybę nuotykių“, – švęsdamas vestuvių metines yra pasakojęs Neilas Patrickas Harrisas.

Scanpix nuotr. /Davidas Burtka ir Neilas Patrickas Harrisas
Scanpix nuotr. /Davidas Burtka ir Neilas Patrickas Harrisas

Dabartinė N.P.Harriso ir D.Burtko šeima ypač gausi: joje auga 11-os metų amžiaus dvyniai – dukra Harper Grace ir sūnus Gideonas Scottas, taip pat du šunys.

Instagram nuotr./Davidas Burtka ir Neilas Patrickas Harrisas su vaikais
Instagram nuotr./Davidas Burtka ir Neilas Patrickas Harrisas su vaikais

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką