Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 21:00

Žmonės, išpopuliarėję jau po mirties: vieno tragedija sutapo su premjeros data

Kai kurie žmonės visą gyvenimą praleidžia siekdami šlovės ir miršta nežinomybėje, o jų indėlis yra tinkamai neįvertinamas, kad ir ką jie bandytų sukurti. Tačiau tai nebūtinai trukdo jiems vėliau tapti garsiais pramogų industrijos atstovais. Nors tai nutinka retai, yra keletas žmonių, kurie labiausiai išgarsėjo jau po to, kai iškeliavo iš šio pasaulio, net nežinodami, kokį poveikį jie turės visuomenei.
Bruce Lee, Stiegas Larssonas, Jamesas Deanas Tik prenumeratoriams
Bruce'as Lee, Stiegas Larssonas, Jamesas Deanas / Vida Press ir Instagram nuotr.

Nickas Drake'as

Nepaisant to, kad tuo metu Nickas Drake'as buvo mažai pastebimas, vėliau jis buvo pripažintas vienu geriausių 7–8 dešimtmečių folkloro muzikantų, o visi trys jo albumai laikomi tikra žanro klasika. Deja, dėl drovumo ir nenoro koncertuoti gyvai apie N.Drake'ą mažai kas žinojo, kai vyras buvo gyvas, o nė vienas jo albumas per visą jo gyvenimą nebuvo parduotas didesniu nei 5000 egzempliorių tiražu. Galiausiai Nicko puolė į gilią depresiją, kuri baigėsi jo savižudybe 1974 m.

Instagram nuotr./Nickas Drake'as
Instagram nuotr./Nickas Drake'as

Po muzikanto mirties britų įžymybės Robertas Smithas, Peteris Buckas skyrė jam pagyras, o 1999 m. pasirodžiusi „Volkswagen“ televizijos reklama milijonams pristatė jo dainą „Pink Moon“. Kai žmonės išgirdo N.Drake'o muziką, jie masiškai pradėjo pirkti jo albumus. Šiuo metu Nicko muzikos albumų parduota daugiau nei 2 mln.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką