Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Biotechnologijų įmonė UAB „Nando“ laimėjo „Vokietijos verslo apdovanojimų 2024” bronzą

„Vokietijos verslo apdovanojimus“, kuriuos kasmet teikia Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje (AHK), šiemet gavo biotechnologijų įmonė „Nando“. Bronzinis įvertinimas įmonei skirtas už veiklą žaliųjų technologijų srityje.
„Nando“ apdovanojimai
„Nando“ apdovanojimai / Asmeninio arch. nuotr.

„Vokietijos verslo apdovanojimai“ – Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų organizuojamas tradicinis renginys, kuris šiemet vyko jau 22-ąjį kartą. Jame buvo apdovanojamos inovatyviausios Latvijos, Estijos ir Lietuvos įmonės, turinčios didžiausią rinkos ir eksporto potencialą. Trys finalistai – Lietuvos įmonė „Nando“ ir dvi Latvijos įmonės „Aerones“ bei „Naco Technologies“ – buvo pakviesti į 4-ąjį „German-Baltic Digital Summit“, kuris šiemet vyko Rostoke.

„Išties didžiuojamės atsidūrę ne tik tarp top finalistų šiuose apdovanojimuose, bet ir turėję galimybę prisistatyti daugiau nei 500 dalyvių auditorijai. Lietuvos delegacijoje drauge su ekonomikos ir inovacijų viceministru Karoliu Žemaitaičiu ir Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijoje atstovais pristatėme Lietuvos potencialą biotechnologijų srityje Vokietijos pramonei ir valdžios atstovams. Savo produktus eksportuojame į daugiau nei 20 šalių, todėl pripažinimas tarptautiniuose apdovanojimuose išties džiugina“, – pasakoja UAB „Nando“ vadovas Justinas Taruška.

Asmeninio arch. nuotr./Justinas Taruška
Asmeninio arch. nuotr./Justinas Taruška

Tris finalininkus išrinko ekspertų komisija, kurią sudarė Vokietijos bendrovių, tokių kaip „Siemens Energy", „DHL”, „Bayer", „Schwenk", „Tech for Net Zero Alliance" ir AHK, atstovai. Tačiau trijų finalininkų eiliškumą lėmė publikos balsavimas internetu. Trečiąją vietą laimėjo Lietuvos biotechnologijų bendrovė „Nando". Pirmoji vieta atiteko Latvijos vėjo turbinų priežiūros robotų gamintojai „Aerones", o antroji - „Naco Technologies", Latvijos nanodangų ir kitų naujų medžiagų, skirtų žaliojo vandenilio gamybai, kūrėjai.

„Nando“ yra 2007 m. Lietuvoje įsteigta biotechnologijų įmonė, kurianti ir gaminanti aukštos pridėtinės vertės mikrobiologinius produktus ir cheminius priedus žemės ūkiui bei pramonei. Turėdama vieną didžiausių Mokslo tyrimų ir eksperimentinės plėtros centrą Šiaurės Europoje ir bendradarbiaudama su tyrimų centrais bei universitetais visame pasaulyje, „Nando“ sukūrė daugiau nei 50 inovatyvių produktų ypač pasaulinei ekonomikai svarbiems agro, gyvulininkystės bei pramonės sektoriams.

Asmeninio arch. nuotr./„Nando“ su delegacija
Asmeninio arch. nuotr./„Nando“ su delegacija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais