Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Žemaitijos pienas“ žengė į Vokietiją, tokių planų turi Vilkyškių pieninė

Vienos didžiausios šalies perdirbimo bendrovės „Žemaitijos pienas“ gaminamas sūris „Džiugas“ jau parduodamas Vokietijoje, aukštesnės kokybės produktų ir delikatesų parduotuvių tinkle „Frische Paradies“. Į šią rinką planuoja žengti ir kita pieno perdirbimo bendrovė Vilkyškių pieninė, skelbia portalas eversus.lt.
Pienas
Pienas / 123rf.com nuotr.

„Kai dėl Vokietijos, tai esame prie starto linijos, tačiau produktų nenorėčiau įvardyti“, – teigė Vilkyškių pieninės generalinis direktorius Gintaras Bertašius. Pasak jo, įmonė jau dvejus metus renka produktus, kurie būtų įdomūs vokiečiams.

„Verslios Lietuvos“ atstovė Hamburge Lina Gylienė teigia, kad skvarbai į Vokietiją reikia tam tikro agresyvumo ir supratimo, kaip veikia vokiška prekyba.

Portalo duomenimis, „Frisches Paradies“ tinklui dėl skonio ir kvapo netiko kelių kitų Lietuvos gamintojų produkcija. Vokiečiams neįtiko ir jų pakuotė, nes ji priminė pigių maisto prekių parduotuvių produkciją, o „Frisches Paradies“ orientuojasi į aukštesnio lygio pirkėją, kuriam svarbi ir pakuotė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius