15min be reklamos
2022 11 07, 22:25 Atnaujinta 2022 11 08, 10:37

Antradienį Panevėžyje pagaliau atidaryta nauja žiedinė sankryža

Panevėžiečiams gera žinia. Antradienį pagaliau atidaryta J.Janonio, Vakarinės, Pramonės g. žiedinės sankryža.
Eismas Panevėžyje
Eismas Panevėžyje / www.jp.lt nuotr.

Šiandien oficialiai atidaryta greičiau nei per metus rekonstruota J. Janonio, Vakarinės, Pramonės g. žiedinė sankryža.

„Projektas svarbus ir gyventojams, ir pramoninėje miesto dalyje įsikūrusiam verslui. Pamenate, kokios spūstys čia formuodavosi? Atlikta studija parodė, kad problemą būtų galima išspręsti įrengiant žiedinę sankryžą. Neabejoju, jog įrengimas pagerins susisiekimą su Panevėžio laisvąja ekonomine zona, efektyviau pasiskirstys transporto srautai, padidės sankryžos pralaidumas ir žinoma saugumas. Džiaugiamės, kad mieste veikiančios įmonės prisideda prie joms svarbios infrastruktūros gerinimo. Suprasdama šio projekto reikšmę, AB „Roquette Amilina“ savo lėšomis parengė J. Janonio, Vakarinės ir Pramonės g. sankryžos rekonstravimo techninį projektą“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Įgyvendinant J. Janonio, Vakarinės ir Pramonės g. sankryžos rekonstrukcijos projektą įrengta turbožiedinė sankryža, eismo saugumo salelės, lietaus nuotekų šalinimo tinklai. Sankryžos prieigose esančios pėsčiųjų perėjos apšviestos LED šviestuvais, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, apsauginės tvorelės, sankryžų infrastruktūra pritaikyta specialiųjų poreikių turintiems žmonėms, pasodinti želdiniai, taip pat vidinėje turbožiedinės sankryžos salelėje pasodintas gėlynas.

Rangos darbus viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „JK Ranga“ atliko už šiek tiek daugiau nei 1,26 mln. Eur.

Priminsime, kad projektui, „Susisiekimo su Panevėžio LEZ gerinimas, modernizuojant J.Janonio g.–Vakarinės g.–Pramonės g. sankryžą“ įgyvendinti, finansavimą skyrė Vidaus reikalų ministerija. Visiems darbams atlikti skirta milijonas 260 tūkst. eurų.

Sankryža – vienas strateginių Panevėžio tikslų – kurti palankią investicinę aplinką, todėl ir toliau daug dėmesio skiriama verslui patogiai infrastruktūrai vystyti.

Šios sankryžos rekonstrukcija svarbi ne tik Panevėžio laisvajai ekonominei zonai (LEZ), bet ir visam miesto pramonės rajonui. Dėl šio sprendimo Panevėžio LEZ taps dar patrauklesnė investuotojams, didės sankryžos pralaidumas ir saugumas.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką