Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2021 10 06 /14:48

Ar nežymėtiems policijos automobiliams galima pažeisti KET?

Skaitytojas Alytuje pirmadienio rytą registratoriumi nufilmavo nežymėtą policijos automobilį „Renault“. Jo vairuotojo manevrai netikėti ir drastiški. Skaitytojas klausia, ar nežymėtų policijos automobilių vairuotojams galioja kitos kelių eismo taisyklės?
Temos: 1 Fotopolicija

Temą siūlykite gazas@15min.lt

„Paklauskite 15min skaitytojų, ar tai yra chuliganiškas vairavimas ar ne? Veiksmas vyko pirmadienį 09.28 val. ryte, Punsko g., Alytuje. Šią diskusiją iškėliau Facebook ir sulaukiau daug reakcijų iš žmonių“, – rašo skaitytojas.

Jo teigimu, šis nežymėtas pareigūnų automobilis jau anksčiau yra padaręs nusižengimų. Nufilmuotos situacijos metu švyturėliai įjungti nebuvo.

15min apie šią situaciją antradienį informavo ir Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Eglė Kačinskienė informavo, kad informacija perduota atsakingiems pareigūnams:

„Informuojame, kad pateiktame vaizdo įraše yra užfiksuotas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nežymėtas tarnybinis automobilis.

Atsiųstame vaizdo įraše nežymėto policijos automobilio vairuotojas, vairuodamas automobilį „Renault Megane“, pažeidė kelio ženklo Nr. 507 (Eismo kryptys sankryžoje) reikalavimus. Alytaus apskr. VPK pareigūno atžvilgiu pradėta administracinė teisena“.

VIDEO: Nežymėto policijos automobilio manevrai Alytuje

Ne pirmas nufilmuotas KET pažeidimas

Skaitytojas teisus, šis nežymėtas policijos automobilis Alytuje į kitų eismo dalyvių akiratį pakliūva nebe pirmą kartą. 2020 m. rugpjūtį šis automobilis užfiksuotas kertantis ištisinę liniją.

„Tai – nežymėtas policijos automobilis Alytuje. Už tokį veiksmą paprastas vairuotojas prarastų kuriam laikui teises. O pareigūnams galima taip elgtis?

Jiems KET negalioja? Kodėl tie, kurie už tokius dalykus baudžia, patys siautėja kaip paprasčiausi kelių gaideliai? Kokį dabar pateisinimą policija sugalvos?“, – klausia Egidijus.

VIDEO: Automobilio „Renault“ manevras sukėlė klausimų: kodėl pažeidžiamos KET?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius