2021 03 10, 15:58

Skaitytojas sunerimo: apnuoginti elektromobilių įkrovos stotelės laidai Vilniaus centre – ar tai saugu?

Skaitytojas Aleksejus Z. Vilniaus centre, Rūdninkų gatvėje pastebėjo pavojingą situaciją – sugadintus „Ignitis“ įkrovimo stotelės laidus.
Pavojingi elektromobilių įkrovimo stotelės laidai
Pavojingi elektromobilių įkrovimo stotelės laidai

Temą siūlykite gazas@15min.lt

„Ar tai saugu? Pranešiau apie situaciją įmonei Ignitis. Visą dieną niekas nereaguoja. Rūdininkų gatvė. Centras. Šalia vaikų aikštelė“, – nerimauja skaitytojas.

Jis šiomis nuotraukomis pasidalijo ir FB grupėje „Elektromobilių mėgėjų klubas“. Kiti bendruomenės nariai nuramino Aleksejų, kad laidai pavojaus nekelia. Nes krovimo stotelė veikia tik tuo atveju, jei pajungta prie elektromobilio.

„Ignitis“ ryšių su visuomene projektų vadovas Lukas Zadarackas šią situaciją pakomentavo taip:

„Skaitytojo minėtoje stotelėje yra sugedusi viena iš įkrovimo jungčių (Type-2). Šiuo metu ji yra atjungta nuo elektros įvado ir techniškai nėra galimybės ja pasinaudoti. Norime patikinti, kad dėl šios priežasties stotelė yra saugi ir nekelianti pavojaus aplinkiniams. Senasis įkrovimo laidas bus pakeistas nauju, kai tik pastarasis bus gautas iš tiekėjo“.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką