Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Arūnas Gelažninkas Dubajuje lipo ant podiumo, Austėja Tamuliūnaitė – ligoninėje

Pasiruošimas Dakaro raliui pačiame įkarštyje ir „Orion Dakar“ team atstovas Arūnas Gelažninkas nežada sustoti. Vos lapkričio 30 dieną atvykęs į Dubajų, čia sėdo ant savo iš Lietuvos atskraidinto motociklo ir pradėjo intensyvias treniruotes dykumoje. O vos po kelių dienų laukė startas Vidurio Azijos ir Jungtinių Arabų Emyratų Cross Country čempionate, Dubajaus Cross Country varžybose kartu su kitais Dakaro dalyviais.

„Šiandien dalyvavome Cross Country čempionato etape. Du važiavimai po 30 minučių pagrindinėje klasėje ir moterų bei jaunimo klasėje po 20 minučių važiavimo. Pradžia buvo labai smagi, bet pirmo važiavimo metu užpompavau rankas, buvo sunku važiuoti. Galima sakyti, kad beveik nevažinėjome šioje trasoje prieš varžybas, tai užtrukau laiko kol atradau linijas, tramplinus, šuolius ir greitį.

Antrajame važiavime startavau panašiai ir iškart įsikibau į antrą ir trečią varžovą. Viso važiavimo metu pavyko laikytis jų greičiu, bet tiesiog nebeužteko jėgų bandyti atakuoti paskutiniame rate. Tačiau buvau patenkintas, greitis buvo kur kas geresnis nei pirmo važiavimo metu. Sekėsi tikrai gerai, pralaimėjau tik kelias sekundes pirmos ir antros vietos laimėtojams.

Esu labai laimingas, bendroje įskaitoje laimėjau trečią vietą (pirmas - pietų afrikietis, antras - prancūzas), o savo klasėje 30+, laimėjau galima sakyti be konkurencijos, II vietos laimėtoją aplenkiau ratu“, – sakė profesionalus lenktynininkas Arūnas Gelažninkas.

VIDEO: Arūnas Gelažninkas Dubajuje iškovojo trečią vietą

Dalyvavo ir moterų klasės atstovės

Šis čempionato etapas buvo istorinis ir Lietuvos moterų motosporto bendruomenei, tai buvo pirmas Baltijos šalių moterų startas tokio tipo varžybose.

Austėja Tamuliūnaitė pirmame važiavime laimėjo pirmą vietą ir nustebino kitus dalyvius. Bet antrajame važiavime krito pirmame rate. Tuo metu lenktyniavo su pietų afrikiete dėl pirmosios pozicijos, tačiau Austėją sumėtė, krisdamas motociklas kliudė ir prakirto alkūnę. Nors varžybos ir nebaigtos, bet nuotaikos nėra blogos.

„Pirmas važiavimas buvo tikrai sunkus, niekada nesu bandžiusi tokių trasų, mūsų gruntas visiškai kitoks, tačiau džiaugiuosi, nes man pavyko išplėšti pergalę! Antrasis važiavimas nelabai pasisekė, padariau mažą klaidelę ir virtau, pajautusi skausmą nusprendžiau sustoti. Tuomet paaiškėjo, kad alkūnėje labai didelė žaizda ir teks ją siūti. Šiuo metu jaučiuosi gerai, laukiu operacijos. Noriu visiems padėkoti, kurie mane palaikė ir pagelbėjo ir padėjo, ačiū jums visiems labai“, – sako profesionali motokrosininkė Austėja Tamuliūnaitė.

„Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti ir padėti populiarinti motosportą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, smagu prisidėti prie talentų ir profesionalių sportininkių. Tikiu, kad Lietuvos vardą dar išgirsime ir moterų klasės podiume, viskas prieš akis, juk Moterys Gali! Turime puikią pradžią, svarbu kurti vieningą ir draugišką motosporto bendruomenę“, – šypsojosi Arūnas Gelažninkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką