2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Assistance777” pristato geriausios auto paslaugų įmonės rinkimus

Netrukus startuosianti visas automobilių vairuotojams aktualias paslaugas iš vienų rankų teiksianti paslauga „Assistance777” organizuoja geriausio automobilinių paslaugų teikėjo rinkimus.
Degalinė
Degalinė / Projekto partnerio nuotr.

Jų metu žmonės kviečiami rinkti geriausiai jų automobilį prižiūrinčią ar prižiūrėjusią įmonę. Tai gali būti autoservisai, plovyklos, automobilinių prekių parduotuvės, techninės pagalbos kelyje teikėjai, degalinės ar kitos įmonės, kurių veikla tiesiogiai siejasi su automobiliais.

„Ne paslaptis, kad automobilių priežiūros srityje patikimą tiekėją atsirinkti nėra labai paprasta. Todėl gimė mintis suorganizuoti rinkimus, kuriuose patys žmonės įvardintų juos geriausiai aptarnaujančias įmones. Tikime, kad tokiu būdu galime sužinoti tikrąją situaciją šioje rinkoje”, – sakė vienas idėjos sumanytojų bei projekto „Assistance777” vadovas Justas Barysas.

Rinkimuose sudalyvauti gali visi norintis, tereikia apsilankyti tinklalapyje assistance777.lt ir užpildyti ten esančią anketą. Nugalėtojų paskelbimas numatomas rugsėjo 4 d. specialiai tam skirto renginio metu.

Paslauga „Assistance777” bus skirta vairuotojams iš visos Lietuvos. Ji apjungs pagrindines automobilinių paslaugų įmones, kurios nuo šiol paslaugas vartotojui galės teikti vieno langelio principu.

„Įsivaizduokime situaciją. Važiuojate atostogauti su šeima į Nidą. Pusiaukelyje dėl neaiškių priežasčių sugenda jūsų automobilis. Be sugadintų ir neaišku kuriam laikui nutrauktų atostogų, vairuotojas turi pasirūpinti automobilio nutempimu, dokumentų sutvarkymu, pastogės suradimu, pakaitinio automobilio paieška. Mūsų manymu, tai yra labai nepatogu, todėl ir sugalvojome paslaugą Assistance777, kuri vienu skambučiu išspręs viską – pagal kliento poreikį į įvykio vietą būtų pristatytas pakaitinis automobilis, nutempiama ir sutvarkoma sugedusi mašina, sutvarkomi dokumentai ir visi rūpesčiai, kurie trukdo toliau ramiai atostogauti“, – sakė J. Barysas.

Paslaugos „Assistance777” startas numatomas taip pat rugsėjo 4 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką