Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Baltijos pakrantę okupavo „vabalai“

Travemiundėje (Vokietija) savaitgalį praūžė jubiliejinis – jau dešimtasis jų istorijoje „The Beetle Sunshine Tour” sąskrydis, priviliojęs 3000 dalyvių ir net 470 margiausių „Volkswagen Beetle“ automobilių, vadinamųjų „vabalų”. Dalyvių akiratį plėtė technikos naujienas demonstravę šaunūs „Volkswagen“ ir dukterinių firmų vyrukai, linksmino ir šokti kvietė pulkai muzikos ir scenos žvaigždžių.
„Beetle Sunshinetour“ renginys Vokietijoje
„Beetle Sunshinetour“ renginys Vokietijoje

Sąskrydžio dalyviai rinkosi Liubeko oro uoste, iš kur darniomis kolonomis riedėjo į Travemiundę. Viešosiose miesto erdvėse, šiais metais – Briugmangartene ir Baltijos pajūrio pliažuose vyko visi „The Beetle Sunshine Tour” sąskrydžio renginiai bei linksmybės. Šiemet festivalis peržengė vandenynus ir žemynų sienas – šalia europiečių pirmąkart dalyvavo „vabalai” iš Kinijos, Meksikos ir Pietų Korėjos.

Sąskrydžio metu vyko tradicinis konkursas, kuriame buvo renkamas gražiausias pakrantės „vabalas“. Varžytuvės buvo kaip niekad įdomios, nes dėl žiūrovų ir komisijos palankumo varžėsi „glamūrinis vabalas”, „rokenrolo vabalas”, pernykščio festivalio atradimas – „megztas vabalas”, „paplūdimio vabalas” ir daugybė kitų originaliai nudažytų, perdirbtų ir suasmenintų visų trijų kartų garsiųjų „Volkswagen Beetle”.

„Beetle Sunshinetour“ renginys Vokietijoje
„Beetle Sunshinetour“ renginys Vokietijoje

Nugalėtoju pripažintas kėbulų meistras Erickas Sigelis ir jo 2005 m. gamybos „naujasis vabalas", perdirbtas į prabangų amerikietiško stiliaus pikapą su brangios medienos dailylentėmis apkaltu krovinių kėbulu. 

Šis šedevras, pareikalavęs net 1000 darbo valandų, surinktas iš dviejų po avarijų daužtų „vabalų”. 

„Beetle Sunshinetour“ renginys Vokietijoje
„Beetle Sunshinetour“ renginys Vokietijoje

Technikos mėgėjams „Volkswagen“ koncernas pateikė nemažai staigmenų. Šiame sąskrydyje visuomenei pademonstruotas ralio lenktynėms skirtas „GRC Rallycross Beetle”. Šis 544 AG galios visais 4 ratais varomas galiūnas sukurtas bendradarbiaujant su „Andretti Autosport” lenktyninių automobilių kūrimo ateljė ir jau rugsėjo 19 d. debiutuos Los Andžele startuosiančiame „American GRC” ralio čempionate.

Padidintos galios modifikacijas gaminanti dukterinė „Volkswagen R“ įmonė pademonstravo 210 AG galios vabalą su kabrioleto kėbulu, papuoštą iki tol tik „Volkswagen Golf R“ būdingais dekoratyviniais elementais – įspūdingais R kolekcijos bamperiais, kvapą gniaužiančiais oro įsiurbimo kiaurymių apipavidalinimais, „R-Line“ stiliaus išorės ir vidaus puošyba.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius