Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

BBS ištiko bankrotas

Vokietijos ratlankių gamintojas BBS paskelbė apie kompanijos bankrotą. Ir tai jau ne pirmas kartas...
BBS ratlankis
BBS ratlankis. / Gamintojo nuotr.
Temos: 1 Bankrotas

Dar 2007 šį kompanija susidūrė su finansiniais sunkumais ir pirmą kart paskelbė pradedanti bankroto procedūrą. Tiesa, tuomet kompanijos uždarymo pavyko išvengti. Skolos buvo nurašytos, atsirado nauji investuotojai ir darbas tęsėsi.

Praeitų metų gruodžio 30-ąją BBS institucijoms pateikė popierius dėl antrojo bankroto. Keistai skamba, vienas bankrotas, antras bankrotas, o gamyba tęsiasi. Tiesa, šį kartą viskas ne taip paprasta.

Pasirodo, paskutinis bankrotas buvo siurprizas ne tik BBS darbuotojams, bet ir didžiausiam investuotojui „IG Metal“. Dar nėra aišku ar jie išmes gelbėjimo ratą ratlankių specialistams.

Tačiau jei kompanijai pasiseks, įšaldžius mokėjimus bankams ir visas skolas (tai leidžia bankroto įstatymas Vokietijoje), BBS galės restruktūrizuotis ir koncentruotis į pelningas veiklas atsisakant nepelningų.

Į šią žinią pirmieji sureagavo BBS konkurentai „Ronal“. Jie pasiūlė savo pagalbą perimant iš jų Herbolzheimo gamyklą, kurioje gimsta pagrindinis BBS produktas – ratlankiai.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką