2021 04 13, 08:36

Skaitytojo informacija. Kranas nulaužė šviesoforus, formuojasi spūstys: o kas toliau?

Pirmąjį balandžio savaitgalį šalia Vilniaus esančioje Kalino–Didžiosios Riešės sankryžoje įvyko avarija. Išsiblaškęs kranininkas važiavo iki galo nesuskleidęs strėlės, todėl taranavo šviesoforų konstrukciją laikiusią „trapeciją“. Todėl ši intensyvi sankryža liko be šviesoforų.
Riešės-Kalino sankryža
Riešės-Kalino sankryža
Temos: 2 Eismas Riešė

Tokia situacija, nuo avarijos praėjus daugiau nei savaitei, susirūpino skaitytojas Aleksandras.

„Kodėl iki šiol niekas net nepradėta tvarkyti? Kreipiausi laišku į Kelių direkciją, bet niekas neatsiuntė atsakymo. Problema ta, kad šviesoforai į abi puses mirksi tik geltonai, nuolat susidaro spūstys, nes ne visi moka greitai pravažiuoti, kai yra intensyvus judėjimas. Keista, kad ši situacija niekam nerūpi“, – rašė Aleksandras.

LAKD žada spręsti problemą

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad vieno ar kito sugadinto šviesoforo sutvarkymo darbų trukmė priklauso nuo padarytos žalos ir pažeistų kelio elementų. Atstatymo darbai gali trukti nuo kelių dienų iki mėnesio ar ilgiau.

„Jūsų minimu atveju nepataisomai sugadinta kelio santvara, ant kurios tvirtinamas šviesoforas (ji šiuo metu gaminama).

Norint pagerinti situaciją po avarijos, sankryža pažymėta (su kelių policija suderintais) kelio ženklais, joje artimiausiu metu bus įrengti laikini šviesoforai. Šiuo metu laikini šviesoforai jau montuojami ir netrukus pradės veikti.

Šios laikinos priemonės padės reguliuoti eismą sankryžoje iki tada, kol bus atstatyti visi eismo įvykio metu pažeisti kelio elementai – pagaminta ir pastatyta šviesoforo santvara, šviesoforai ir pan. Atsiprašome vairuotojų už laikinus nepatogumus“, – komentavo Evaldas Tamariūnas, LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadybininkas.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką