2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

BMW 5 prieš „Audi A6“. Kaunasi vokiečiai

Klasikinės išvaizdos „Audi A6“ kėbulas yra labai gerai apsaugotas nuo korozijos. Viduje erdvu ir patogu, o važiavimas yra tylus ir dinamiškas. Tačiau rida daro savo ir jau po dešimties metų matome, ko vertas naudotas „Audi“.
Audi A6 prieš BMW 5
Audi A6 prieš BMW 5

Praktinį ir prestižinį modelį kankina daugybė smulkių problemų.  Dažniausiai bėdos prasideda nuo priekinės pakabos, kuri yra labai jautri prastam keliui ir greit susidėvi.  Reikėtų vengti ir automatinės pavarų dėžės „Multitronic“. Džiugu, jog bent „Quattro“ sistema negenda ir yra patikima.

Variklių gama gan plati. Geriausias pasirinkimas būtų 1,8 benzininis su turbina arba 1,9 dyzelinis TDI. 2,5 TDI varikliai turi problemų dėl paskirstymo velenėlių ir įpurškimo siurblių. Oro srauto matuoklė genda dažnai, bet dabar jos jau yra pigios, todėl nerimauti nėra prasmės. Kaip Mikė Pukuotukas mėgsta medų – taip ilgapirščiai „Audi“, todėl pasirūpinti gera signalizacija ir kasko draudimu – beveik būtinas dalykas.

5 serijos BMW yra truputį aštresnis. Jame suderintas sportiškumas ir elegancija. Puiki ergonomika, patogios sėdynės. Tik gaila, jog vietos gale mažai. Tokios klasės automobilis tikrai turėtų būt erdvesnis gale sėdintiems keleiviams.

Važiuoklė tarnauja trumpai – kas metus tikrai reikia pusę jos perrinkti. Tai nepigus malonumas.  Didelį važiavimo malonumą teikia 2,5 ir 2,8 benzininiai varikliai. 

BMW – efektyviai perteikia važiavimo malonumą, suderindamas azartą. Tai automobilis mėgstančiam ilgas keliones vairuotojui.

Tiek „Audi“, tiek BMW – patogūs ir prestižiniai. Juos kankina panašios bėdos, jie turi panašius privalumus, bet kartu yra ir labai individualūs. Manau, kad kiekvienas turi apsispręsti tiksliai, ko jis nori iš automobilio ir tik tada rinktis iš šių „laivų“.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką