15min be reklamos
2011 11 07, 16:47

BMW populiarumas Lietuvoje per 9 mėnesius išaugo 3 kartus

BMW ir MINI atstovė Lietuvoje „Krasta auto“ šiuos metus planuoja pabaigti su dvigubai didesniais pardavimais nei pernai. Anot įmonės pardavimų ir rinkodaros vadovės Rasos Klimavičiūtės, tokias teigiamas prognozes sąlygoja sėkmingi 9 mėnesių pardavimai – per šį laikotarpį šalyje jau registruoti 373 nauji BMW ir 27 MINI automobiliai, t.y. beveik 3 kartus daugiau nei pernai.
BMW M5
BMW M5 / Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr.
Temos: 2 BMW MINI

Pardavimų augimą „Krasta auto“ ypač pajuto rudenį. Šio sezono užsakymai jau yra 2 kartus didesni nei praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu bei sudaro apie 70 proc. 2008 m. mėnesio vidurkio.

„Nors automobilių pardavimų rezultatai išryškėja tik po 3 mėnesių – kol automobilis pagaminamas ir pristatomas, tačiau jau dabar galime pasakyti, kad šis ruduo rodo akivaizdžiai stabilėjančią ne tik fizinių, bet ir juridinių asmenų ekonominę situaciją“, – sako R. Klimavičiūtė.

Pernai „Krasta auto“ automobilių pardavimai po lygiai pasiskirstė fiziniams ir  juridiniams asmenis, o šiemet beveik 60 proc. pirkėjų sudaro įmonės. „Tai rodo, kad 2009-2010 m. šalies įmonės buvo sustabdžiusios automobilių parkų plėtrą, o šiemet, dėl geresnių finansinių rezultatų, dažniau keitė ar įsigijo naujus automobilius“, – sako „Krasta auto“ pardavimų ir rinkodaros vadovė.

Populiariausias naujas BMW automobilis – 5 serijos sedanas

Jos teigimu, didelės įtakos sėkmingiems BMW ir MINI automobilių pardavimams taip pat turėjo lankstesnės ir patrauklesnės lizingo kompanijų sąlygos. 2010 m. finansuojamų automobilių skaičius nesiekė nė pusės „Krasta auto“ pardavimų, o šiais metais šis skaičius jau siekia 60 proc. „Tai sudarė sąlygas ir mums pritaikyti įvairius automobilių finansavimo sprendimus savo klientams, norintiems įsigyti naujus BMW ar MINI automobilius“, – sako R. Klimavičiūtė.

Naujausiais „Autotyrimų“ duomenimis, šių metų sausio-rugsėjo mėnesiais didžiausiu populiarumu visame prestižinių didelių automobilių segmente ir tarp BMW modelių pasižymėjo BMW 5 serija – šalyje užregistruota 118 šių automobilių, t.y. 3 kartus daugiau nei pernai.

„Nuolat savo segmente lyderiaujantis BMW 5 serijos modelis šiemet dar populiaresnis tarp mūsų pirkėjų. Iki metų pabaigos planuojame parduoti dar mažiausiai 50 šio modelio automobilių“, – sako R. Klimavičiūtė.

Antrasis pagal populiarumą BMW modelis – BMW X5, jis taip pat pirmauja prestižinių didelių visureigių segmente. Šio modelio automobilių per 9 mėnesius registruota 67 vnt. arba beveik 3 kartus daugiau nei 2010 m. tuo pačiu laikotarpiu.

„Krasta Auto“ yra oficialus BMW ir MINI automobilių atstovas Lietuvoje. Bendrovė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. „Krasta Auto“ turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Visų BMW ir MINI automobilių kainas galite sužinoti Autoplius.lt naujų automobilių kataloge.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką