Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Brangsta ir padangos, ir jų keitimas

Norint pasikeisti automobilių padangas iš vasarinių į žiemines, ne tik tenka laukti ilgose eilėse, bet ir daugiau sumokėti – kilo ne tik padangų montavimo kainos, bet ir brango pačios padangos, medžiagos, trečiadienį rašo „Vakarų ekspresas“.
Autodetalių parduotuvė Visagine
Autodetalių parduotuvė Visagine / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 2 Padangos Finansai

„Jei atvyksta su visureigiu ar didesnio diametro padangų automobiliu, tada kaina gali pakilti ir iki 40 ar 60 eurų. Kuo didesni ratai, tuo didesnė ir kaina. Viena nauja žieminė padanga pabrango vidutiniškai apie 20 eurų. Prie to prisidėjo ir padidėjusios muitų kainos. Tarkime, pernai vieno 15 colių dydžio rato padangos kaina buvo iki 40 eurų, dabar pardavinėjame po 52 eurus. Didesnio diametro padangos pabrango dar labiau: grubiai tariant, viena nauja padanga pabrango apie
20 eurų”, – tvirtino specializuoto padangų keitimo autoserviso „Memelio ratai” Klaipėdoje vadovas Ričardas Jonušas, skaičiuojantis, kad minimali keturių padangų montavimo kaina – 25 eurai.

Didesnių autoservisų – „Armi”, „Skoda” ir „Mercedes Benz” atstovai sako, kad pas juos padangų montavimo kainos maždaug dukart ar net daugiau skiriasi. Didžiausia svyruoja nuo 78 iki 107 eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius