Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„CFMOTO Thunder Racing“ komanda Albanijos ralyje: „Lengvų dienų čia nebūna“

Pirmadienį šiaurės Albanijos kalnuose vyko antroji čia vykstančio ralio diena. Sekmadienį startavę ir iš karto į savo klasės rezultatų lentelės viršų pasibeldę „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai sako, kad antroji lenktynių diena buvo gerokai trumpesnė, tačiau tikrai nebuvo lengva, rašoma pranešime.

Sekmadienį įveikus beveik 300 sportinių kilometrų, pagal išankstinį planą sportininkų pirmadienį laukė gerokai trumpesnė diena. Tiesa, dėl net dviejų metrų sniego sluoksnio kalnų viršūnėse, kurio nebuvo įmanoma pravalyti, organizatoriams teko dar sutrumpinti ir taip neilgą dienos maršrutą, tad sportininkams teko įveikti apie penkiasdešimt sportinių kilometrų.

Nors, kaip jau po pirmos dienos minėjo sportininkai, svarbu turėti omenyje, kad Albanijos ralyje net ir pravažiavimai nuo nakvynės vietos iki starto ir nuo finišo atgal reikalauja daug susikaupimo ir jėgų – važiuoti asfaltuotais tiesiais keliais čia tenka retai.

Trumpa, bet darbinė diena

„Diena labai smagi, nors ir sutrumpinta. Važiavome iki tos vietos, kur buvo galima privažiuoti ir grįžome į bivaką. Visas greičio ruožas buvo „baja“ tipo, tad visą atstumą teko važiuoti „gazas-dugnas“ režimu, kylant aukštyn į kalną“, – apie pirmadienio trasą pasakojo Adomas Gančierius ir sakė, kad viso maršruto metu buvo galima grožėtis neįtikėtinais gamtos vaizdais.

VIDEO: Albanijos ralis: antroji „CFMOTO Thunder racing“ komandos diena

Kitas komandos „CFMOTO Thunder Racing Team“ lenktynininkas Antanas Kanopkinas minėjo, jog nors diena ir buvo trumpa, ji tikrai nebuvo lengva: „Dar viena darbinė, nors ir trumpa, diena. Lengvų dienų čia nebūna, o svarbiausias dalykas šiandien yra tai, kad pavyko neprisidaryti jokių reikalų nei naviguojant trasoje, nei su technika – finišas sėkmingai pasiektas.“

Sportininkas antrino savo komandos draugui ir sakė, kad vaizdai, kuriuos teko matyti, atperka visą vargą bei rūpesčius, susijusius su šiuo raliu.

„Labai džiaugiuosi, kad esame greičiausiųjų dešimtuke bendrai su motociklais. Nors dar nežinome tikslių pirmos dienos rezultatų, dar nėra suvestos visos baudos, bet preliminariai esame šeštoje ir aštuntoje vietoje“, – taip pat ir komandos tempu džiaugėsi sportininkas.

Skaičiuojant vien keturračių įskaitą, preliminariais rezultatais po dviejų dienų A. Kanopkinas užima pirmą vietą, A. Gančierius – antras.

Antradienį ralio karavanas pasuks į pietus ir dalyviai turės įveikti antrą ilgiausią atstumą viso šio ralio metu – net 380 sportinių kilometrų. Bivakas vienai dienai įsikurs Progradec miestelyje, įsikūrusiame tarp dviejų kalnų grandinių, šalia Ohrido ežero.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius