2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Continental“ Frankfurto automobilių parodoje pristatys naujausias technologijas

Rugsėjo 10 d. prasidėsiančioje Frankfurto automobilių parodoje „Continental“ pristatys saugaus, švaraus ir junglaus ateities mobilumo technologijas. Tai bus ne tik ateities automobilių vizija, bet ir gamybai parengta įranga – pavyzdžiui, visiškai integruota elektromobilių elektros pavara, kurios gamyba bus pradėta jau šiemet, arba trumpo veikimo nuotolio radaras, itin tiksliai nustatantis kliūtis, rašoma pranešime.
„Continental“ ateities mobilumo vizija
„Continental“ ateities mobilumo vizija / Gamintojo nuotr.

Taip pat „Continental“ stende lankytojai galės išbandyti ateities automobilio simuliatorių.

Gamybai parengta „Continental“ elektros pavara

„Continental“ yra pirmasis pasaulyje gamintojas, siūlantis visiškai integruotą elektrinės pavaros modulį, kurį greitai ir efektyviai elektromobilių gamybai galės naudoti tiek didieji automobilių gamintojai, tiek ir nauji elektromobilių gamintojai.

Kompaktinė elektrinė ašies pavara sveria mažiau kaip 80 kilogramų ir turi elektros variklį, transmisiją ir srovės keitiklį. Ji sveria maždaug 20 kilogramų mažiau nei jei ji būtų surinkta iš atskirų modulių.

Gamintojo nuotr./Integruotos elektros pavaros gamyba bus pradėta jau šiemet
Gamintojo nuotr./Integruotos elektros pavaros gamyba bus pradėta jau šiemet

Dar viena naujiena yra 48 voltų elektros pavara, leidžianti elektromobiliams su hibridine pavara ir 48 voltų elektros sistema iki 90 km/h greičiu važiuoti vien tik elektra, taip žymiai sumažinant CO2 emisiją.

Trumpo veikimo nuotolio radaras apsaugo dviratininkus ir pėsčiuosius

Taip pat Frankfurto parodoje „Continental“ demonstruos naują trumpo veikimo nuotolio radarą, kuris gali itin tiksliai nustatyti kitų eismo dalyvių ir kliūčių vietą kelyje. Tai leis pagalbinėms sistemoms posūkiuose anksčiau pastebėti pavojingą situaciją ir greičiau perspėti vairuotoją, taip pat, esant reikalui, aktyvuoti avarinį stabdymą.

Savivaldžiai automobiliai parodoje

Bendradarbiaujant su savivaldžių automobilių gamintoju „EasyMile“, „Continental“ parodos lankytojams siūlys išbandyti kelionę robotizuotu taksi. Turintis „Continental“ technologijas savivaldis automobilis autonomiškai važinės tarp parodos paviljonų ir vežios jos lankytojus.

Gamintojo nuotr./Parodoje lankytojus vežios savivaldžiai automobiliai
Gamintojo nuotr./Parodoje lankytojus vežios savivaldžiai automobiliai

Duomenis siunčiančios padangos

Ateities robotizuoti taksi turės visus duomenis apie padangas. Jau dabar naudojamos technologijos turi protektoriuje sumontuotus „Continental“ jutiklius, kurie automobilių parko prižiūrėtojams siunčia informaciją apie protektoriaus gylį, galimus pažeidimus, padangos temperatūrą ir slėgį, o ateityje ratlankiai turės kompresorius, palaikančius reikiamą padangos slėgį.

Ateities automobilio simuliatorius

Technologijų kompanija „Continental“ kvies parodos lankytojus išbandyti jos stende sumontuotą ateities automobilio simuliatorių ir sužinoti koks bus pažangus ateities mobilumas.

Gamintojo nuotr./Ateities automobilio simuliatorius
Gamintojo nuotr./Ateities automobilio simuliatorius

Sėdėdami vairuotojo sėdynėje lankytojai patirs kaip jungliosios sistemos užtikrins saugesnį, patogesnį ir atpalaiduojantį važiavimą į darbą ar poilsiauti, nepriklausomai nuo to ar važiuojama savivaldžiu režimu, ar vairuojant pačiam.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką