Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Dingęs „Bugatti La Voiture Noire“ būtų brangiausias automobilis istorijoje

2018 metais aukcione 1962-ųjų „Ferrari 250 GTO“ buvo parduotas už 41,5 milijonus eurų. Tai – neįtikėtina suma, iš karto pakėlusi šį automobilį į brangiausiųjų sąrašo viršūnę. Bet net ir tokia šokiruojanti suma nublanktų prieš „Bugatti La Voiture Noire“ vertę. Aišku, jei tik tas automobilis egzistuoja ir būtų surastas.
Pirmasis serijinės gamybos Atlantic. Aišku, originaliai jis atrodė šiek tiek kitaip – per tuos dešimtmečius jis buvo ne kartą restauruotas ir modifikuotas. (Thesupermat, Wikimedia (CC BY-SA 3.0) Tik prenumeratoriams
Pirmasis serijinės gamybos Atlantic. Aišku, originaliai jis atrodė šiek tiek kitaip – per tuos dešimtmečius jis buvo ne kartą restauruotas ir modifikuotas. (Thesupermat, Wikimedia (CC BY-SA 3.0)

1934-1940 metais gamintas „Bugatti Type 57“ buvo novatoriškas kūrinys. Jo dizainą kūrė Jeanas Bugatti, vyriausias markės įkūrėjo Ettore Bugatti sūnus. Tai buvo gražių, aptakių ir greitų automobilių linija. Naujos transmisijos dėka „Type 57“ veikė tyliau, nei ankstesni „Bugatti“ modeliai.

„Bugatti“ gamino kelias „Type 57“ versijas ir kai kurios iš jų dalyvavo ir lenktynėse. Žinoma, kaip tuo metu buvo įprasta, skirtingus kėbulus ant „Type 57“ bazės gamino labai daug kompanijų. Iš viso pagaminta 710 įvairių „Bugatti Type 57“ automobilių, bet 4 iš jų stipriai skyrėsi nuo kitų tiek savo dizainu, tiek istorija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką