TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

E.Muskas Kinijoje pirmiesiems pirkėjams perdavė „Tesla“ gamybos elektromobilius

„Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas antradienį eiliniams pirkėjams perdavė pirmąją Šanchajaus gamykloje pagamintų elektromobilių partiją.

Ekscentriškasis verslininkas atliko nevikrius šokio judesius, sveikino pirkėjus ir kalbėjo nuo scenos tuo metu, kai naujieji modelio „Model 3“ sedanai – bendrovės siūlomo vidutinės kainos, masinei rinkai skirto modelio transporto priemonės – buvo vienas po kitos perduodami pirkėjams, kurie tuomet sėdosi ant galinės sėdynės ir buvo išvežami iš gamyklos.

Šanchajuje įsikūrusi gamykla yra pirmoji „Tesla“ gamykla už JAV ribų, labai svarbi įgyvendinant E.Musko pasaulinės plėtros strategiją.

Pasak verslininko, ši gamykla – tai tik Kalifornijoje įsikūrusios elektromobilių gamintojos didėsiančių investicijų Kinijoje pradžia.

„Ketiname ir toliau reikšmingai investuoti ir didinti investicijas Kinijoje, gamindami „Model 3“ ir „Model Y“ bei ateities modelius šioje šalyje“, – kalbėjo jis.

48 metų E.Muskas teigė, kad „Tesla“ taip pat planuoja Kinijoje įkurti „projektavimo ir inžinerijos centrą, suprojektuosiantį iš tikrųjų originalų automobilį, kuris bus naudojamas visame pasaulyje“.

„Tesla“ teigimu, kelių milijardų JAV dolerių vertės gamykloje per savaitę pagaminama daugiau nei 1 tūkst. transporto priemonių. Gruodžio 30 dieną bendrovė jau pristatė nedidelę „Model 3“ partiją darbuotojams, kurie iš anksto užsisakė šių automobilių.

O antradienį pirmieji automobiliai buvo perduoti paprastiems pirkėjams.

„Tesla“ „gigagamykla“ nėra įprastas Kinijai projektas, kadangi čia paprastai reikalaujama, jog užsienio automobilių gamintojos įkurtų bendras įmones su vietos bendrovėmis, o tai reiškia, kad jos privalo dalintis pelnu ir technologijomis su vietos partneriais.

VIDEO: Per „Tesla“ renginį E.Musko pademonstruoti keisti šokių judesiai tapo sensacija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Užsisakykite 15min naujienlaiškius