2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Ford“ atšaukia dar 270 tūkst. automobilių

Trečia pagal dydį pasaulyje automobilių gamintoja, Jungtinių Valstijų bendrovė „Ford Motor Company“ atšaukia dar 270 tūkst. transporto priemonių Šiaurės Amerikoje, kad sutvarkytų pavarų persijungimo problemą, dėl kurios automobiliai gali netikėtai nuriedėti. Papildomai atšaukiami tam tikri 2013–2016 metų vidutinio dydžio modeliai „Fusion“ su 2,5 litro tūrio varikliais.
„Ford“ logotipas
„Ford“ logotipas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bendrovė ragina vairuotojus visada naudoti stovėjimo stabdį, kol bus atlikti remonto darbai.

Pasak „Ford“, įvorė, kuri prijungia perjungimo svirties laidą prie transmisijos, gali susidėvėti, todėl laidas atsijungia. Jei taip atsitinka, net jei vairuotojas palieka automobilį stovėjimo režime, gali įsijungti kita pavara.

„Ford“ yra gavusi vieną pranešimą apie asmens sužeidimą ir tris pranešimus apie žalą turtui. Šiuo metu bendrovės inžinieriai rengia problemos sprendimą.

Praėjusiais metais „Ford“ atšaukė apie 550 tūkst. modelio „Fusion“ automobilių, pagamintų nuo 2013 iki 2016 metų, ir lengvųjų visureigių „Escape“, pagamintų nuo 2013 iki 2014 metų.

Gamintojo nuotr./„Ford Fusion“
Gamintojo nuotr./„Ford Fusion“

„Ford“ pranešė, kad automobilių savininkai bus informuoti, kai bus nuspręsta, kaip remontuoti automobilius ir kai bus parengtos atsarginės dalys, ir kad ši problema nėra aktuali anksčiau atšauktų ir suremontuotų transporto priemonių savininkams.

2018 metais buvo atšaukti automobiliai su įvairiais varikliais, įskaitant 2,5 litro tūrio variklius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką