2013-10-17 15:25

„Hyundai“ Pasaulio ralio čempionate įgytą patirtį taikys ir masinės gamybos automobiliams

Birtų žurnalas „Autocar“ teigia, jog kitais metais į Pasaulio ralio čempionatą (WRC) sugrįšianti „Hyundai“ kompanija savo gamą ketina praplėsti smagesniais automobiliais.
„Hyundai i20 WRC“
„Hyundai i20 WRC“ / (nuotr. „Hyundai“)

„Visą WRC ralyje sukauptą patirtį mes bandysime pritaikyti ir kuriant masinės gamybos automobilius. Kol kas apie tai šnekėti ankstoka, nes inžinieriai dar nebaigė visų paruošiamųjų i20 WRC modelio darbų“, – teigė „Hyundai“ komandos Pasaulio ralio čempionate vadovas Michelas Nandanas.

Specialisto teiginiui apie galimą karštesnių automobilių gamybą pritarė ir komandos vadybininkas Alainas Penasse. Jo teigimu, sportiškesni „Hyundai“ modeliai pritrauktų daugiau jaunų bei entuziastingų vairuotojų.

A.Penasse‘as pridūrė, kad „Hyundai“ WRC padalinys, įsikūręs prie Frankfurto, jau privertė apmąstyti kai kuriuos serijinių šios markės automobilių mechaninius sprendimus. „Padalinyje dirba daugybė gabių inžinierių iš Pietų Korėjos“, – teigė jis.

Negana to, „Hyundai“ visai neseniai atidarė savo automobilių tyrimų bei tobulinimų centrą Niurburgringo trasos pakraštyje. „Žaliojo pragaro“ trasoje bus skiriama daug laiko ir pastangų, siekiant sukurti kuo smagesnes mašinas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą