2012-05-24 19:28

Į skambutį bandęs atsiliepti vilkiko vairuotojas pateko už grotų

Ar telefono skambutis yra vertas jūsų laisvės? Į šį klausimą dabar galėtų atsakyti vilkiko vairuotojas Davidas Ryanas. Didžiojoje Britanijoje jis dėl mobiliojo telefono kaltės padarė avariją ir už šį nusižengimą gavo 18 savaičių kalėjimo.
Vilkiko vairuotojas naudojasi mobiliuoju telefonu
Vilkiko vairuotojas naudojasi mobiliuoju telefonu / Gamintojo nuotr.

26-erių metų vyras vairavo 10 tonų sveriantį sunkvežimį, kai suskambo jo mobilusis telefonas. Bandydamas atsiliepti vairuotojas nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į du kitus automobilius. Vienas iš jų – „Vauxhall“, kuriuo važiavo moteris su dviem mažais vaikais.

Specialiųjų tyrimų darbuotojai iš kito automobilio turėjo vaduoti sužeistus žmones. Avarijos metu buvo sužeisti 7 žmonės, įskaitant vilkiko vairuotoją, tačiau nė vienas nepatyrė rimtų sužeidimų.

D.Ryanas pripažino esantis kaltas dėl avarijos. Be kalėjimo jam bus uždrausta vairuoti trejus metus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą