Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 11 23, 13:36

Į Vilniaus Kalėdų eglės įžiebimą viešasis transportas veš nemokamai

Šeštadienį Vilniuje į Kalėdų eglės įžiebimą Katedros aikštėje bus galima vykti nemokamu viešuoju transportu, trečiadienį pranešė Vilniaus savivaldybė.
Gatvių apšvietimas Vilniuje
Gatvių apšvietimas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pranešama, kad viešasis transportas kursuos ilgiau, kai kuriuose maršrutuose jis bus talpesnis, o nuo 15 iki 24 valandos viešuoju transportu bus galima važiuoti nemokamai.

Tiems, kurie nuspręs atvykti į šventę automobiliais, juos palikti rekomenduojama „Statyk ir važiuok“ aikštelėse ir į miesto centrą vykti viešuoju transportu.

Kiek ilgiau nei įprastai šeštadienį kursuos 1G, 3G, 4G ir 53 maršrutų autobusai bei 6 ir 17 maršrutų troleibusai. Šios dienos popietę 10 ir 22 autobusų bei 2 troleibusų maršrutuose kursuos talpesnės transporto priemonės, pranešė savivaldybė.

Dėl Kalėdų eglės įžiebimo renginio bus eismo ribojimų. Renginio metu šeštadienį nuo 18 iki 21.30 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas T.Vrublevskio, Šventaragio ir Barboros Radvilaitės gatvėse.

Informuojama, kad dėl eismo ribojimų laikinai keisis 10, 11, 33 ir 89 autobusų maršrutų trasos.

Šeštadienio viešojo transporto eismo tvarkaraščiai jau skelbiami tinklalapyje www.judu.lt ir mobiliosiose programėlėse.

Sostinės Kalėdų eglė šiemet kvies pasitikti 700-ąjį Vilniaus jubiliejų, tad šių metų meninė kompozicija yra elegantiškas trijų aukštų jubiliejinis tortas, simboliškai papuoštas 700 žvakučių.

Belaukiant įsižiebsiančios eglės, scenoje pasirodys Lietuvos atlikėjai, o renginio vedėjai koncerto metu kvies remti už savo ir visų laisvę kovojančią Ukrainą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką