15min be reklamos
2023 01 30, 08:42

„Inbalance grid“ ketina įrengti dar 600 elektromobilių įkrovos taškų

Privačių investicijų bendrovė „Equite“ ir išmanių elektromobilių įkrovimo sprendimų kūrėja „Inbalance grid“ praneša apie 1,5 milijono eurų investiciją į elektromobilių infrastruktūros plėtrą Lietuvoje. Tai reiškia, kad per 2023 metus vien pagal šį sandorį „Inbalance grid“ šalyje įrengs 600 viešų įkrovimo prieigų, praneša vz.lt.
Elektromobilis
Elektromobilis / 123RF.com nuotr.

„Mes taikomės į ganėtinai nedidelę, bet svarbią rinkos dalį – kintamos srovės vidutinės galios stotelių viešą infrastuktūrą, kuri vartotojams suteiks patogumą pigiau krautis mieste pasiekus savo kelionės tikslą ar papildyti automobilio bateriją patogiose lokacijose turint daugiau laiko“, – sako „Equite“ partneris Aurimas Sanikovas.

Visa 1,5 mln. eurų suma bus panaudota „Inbalance grid“ plėtrai Lietuvoje. Įmonės vadovas ir vienas įkūrėjų Simonas Stankus sako, kad plėtrai užsienyje – visų pirma, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje – lėšų bus siekiama pritraukti atskirai.

„Inbalance grid“ šiuo metu turi apie 350 įkrovimo taškų bei konkuruoja su „Spark“, valstybiniu „Ignitis On“ tinklu ir kitais. Šiemet savo tinklą vien namų rinkoje įmonė planuoja išplėsti dar 600 taškų.

Iki šiol plėtrai „Inbalance grid“ buvo pritraukusi apie 2,5 mln. eurų iš rizikos kapitalo fondų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Požymiai, kada jau metas keisti stogą. Patarimai planuojantiems įsirengti saulės elektrinę
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką