2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
09 22

Internete klaidžioja Š.Korėjos diktatoriaus šarvuotos tvirtovės „Maybach“ vaizdai: kodėl jį lydi „bėgikai“?

Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong Uno šarvuotasis traukinys turi atskirą vagoną, kuriuo gabenamas jo šarvuotas automobilis „Maybach“. Retai kam pavyksta užfiksuoti, kaip automobilis pakraunamas į specialią platformą.
Kim Jong Uno automobilį bėgte lydi dvylika asmens sargybinių.
Kim Jong Uno automobilį bėgte lydi dvylika asmens sargybinių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas (jį rasite žemiau), kuriame matyti, kaip Šiaurės Korėjos diktatoriaus „Maybach“ kraunamas į šarvuotą traukinį. Medžiaga nufilmuota prieš savaitę, kai Š.Korėjos diktatorius keliavo pas Vladimirą Putiną į Rusiją. Plačiau apie Kim Jong Uno traukinį skaitykite čia.

Sprendžiant pagal tai, kokį automobilį Kim Jong Unas vežėsi tokį tolimą kelią, galima spręsti, kad jis nelabai pasitiki V.Putino apsauga. Turint omeny, kad diktatoriaus apsauginis prie Kimo susitikimą su V.Putinu net kelias minutes dezinfekavo jo kėdę, atsigabentas šarvuotas limuzinas gal ir neturėtų stebinti.

Kim Jon Uno limuzino palyda ypatinga tuo, kad visų susitikimų metu šalia jo bėga dvi eilės apsauginių. Negi nepakanka šarvų? Ar tai – tik parodomoji programa – limuziną, apsaugotą nuo sprogimų ir ugnies lydintys „vyrai juodais drabužiais“? Kam jie reikalingi?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką