15min be reklamos
2022 11 21, 06:55

Kaune uždaromas nuvažiavimas iš Vilniaus–Klaipėdos magistralės bei tiltas

Kaune dėl remonto pirmadienį uždaromas nuvažiavimas iš magistralės Vilnius–Kaunas–Klaipėda į Jonavos gatvę bei vienas iš tiltų per Nerį.
Alfonso Meškinio tiltas Kaune
Alfonso Meškinio tiltas Kaune / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jie bus uždaryti iki kitų metų sausio 9 dienos.

Kaip pranešė Kauno miesto savivaldybė, eismas bus nukreiptas apylanka per viaduką prekybos centro „Mega“ link. Išvažiavimas iš Jonavos gatvės ribojamas nebus.

Pasak savivaldybės, dėl rekonstrukcijos kartu uždaromas ir vidurinis kelyje A1 esantis Alfonso Meškinio tiltas per Nerį.

Darbų metu eismas pajūrio link bus nukreiptas per naująjį – šiaurinį tiltą. Po atnaujinimo vidurinis tiltas bus skirtas tik tranzitiniam judėjimui.

Kleboniškio (arba A.Meškinio) tiltas per Nerį Kaune iš dviejų tiltų pertvarkomas į trijų dalių: pavasarį atidarytas naujas – šiaurinis tiltas, vidurinis bus nugriautas ir jo vietoje statomas naujas, o pietinis bus rekonstruojamas.

Tai intensyviausias kelio ruožas Lietuvoje – maksimalus eismo intensyvumas kai kuriomis dienomis čia siekia iki 78 tūkst. automobilių per parą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką