2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kauno viešajame transporte – lengvatos moksleiviams ir studentams

Prasidėję naujieji mokslo metai dažnai moksleiviams bei studentams tampa galvos skausmu ne tik dėl pasikeitusios kasdienybės, didelio informacijos kiekio, bet ir kelionės į mokymosi įstaigą rūpesčiais. Dalis viešuoju transportu keliaujančių studentų ir moksleivių susiduria su rūpesčiais dėl bilietų – jiems priklausančius studentų ir moksleivių pažymėjus paprastai gauna rugsėjui įpusėjus, o be jų viešajame transporte lengvatos negalioja, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Kauno autobusas
Kauno autobusas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų atstovybės prašymu, į Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklas bei aukštojo mokslo įstaigas moksleiviai ir studentai iki Rugsėjo 30 dienos su tam tikromis išlygomis galės vykti naudodamiesi jiems priklausančiomis lengvatomis.

Moksleiviai pateikę moksleivio pažymėjimą, kuris galioja iki 2019 m. rugpjūčio 31d. arba turėdami asmens dokumentą, įrodantį, kad vaikas yra mokyklinio amžiaus (iki 14m.), o studentai, pateikę studento statusą aukštojoje mokykloje įrodantį dokumentą turės teisę į teisės aktuose numatytas viešojo transporto lengvatas.

Atsižvelgdami į tai, kad kiekvienais metais naujai į aukštąsias mokyklas įstojusiems studentams iškyla nesklandumai išduodant Lietuvos studento/moksleivio pažymėjimus, tikimasi, kad ši priemonė moksleiviams ir studentams padės išvengti didesnių nepatogumų. Apie taikomas išlygas keleivių kontrolieriai bus informuoti.

Studentai ir moksleiviai Kauno viešuoju transportu gali važiuoti pasinaudodami 80 proc. mėnesiniams, trijų mėnesių ir metiniams bilietams bei 50 proc. nuolaida vienkartiniams, pas vairuotoją įsigyjamiems bilietams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką