Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Kėdainių savivaldybė seniūnijoms nupirko dešimt naujų automobilių

Kėdainių rajono savivaldybė dešimt savo teritorijoje esančių kaimiškųjų seniūnijų aprūpino naujais automobiliais, kurie skirti socialiniams darbuotojams.
Žydrūnas Savickas tapo nauju „Peugeot“ veidu
Automobilio rakteliai

Dešimt naujų „Peugeot“ markės automobilių nupirkta už maždaug 130 tūkst. eurų, savivaldybė pranešė juos įsigijusi savo lėšomis.

„Tikimės, kad šis sprendimas pasiteisins ir palengvins socialinių darbuotojų darbą. Šie darbuotojai, ypač dirbantys su socialinės rizikos šeimomis, jau seniai skundėsi, jog norėtų jas pasiekti operatyviau, greičiau suteikti reikiamas paslaugas. Tad pritarus rajono savivaldybės tarybai nusprendėme skirti lėšų ir įsigyti šiuos naujus automobilius, kurie yra kompaktiški ir patogūs. Jų degalų sąnaudos labai mažos, todėl seniūnijų biudžetai didelių išlaidų, tikiuosi, nepatirs“, – savivaldybės pranešime cituojamas rajono meras Saulius Grinkevičius.

Naujais automobiliais socialiniai darbuotojai lankys kaimo vietovėse gyvenančias socialinės rizikos šeimas, senus ir neįgalius gyventojus, turinčius rūpybos poreikių, nurodo savivaldybė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius