Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Kinija 2011-aisiais tapo didžiausia „Audi“ rinka

Kinija tapo svarbiausia „Audi“, ji net Vokietiją pralenkė – taip teigia gamintojas praėjusią savaitę pasirodžiusiame spaudos pranešime. 2011-aisiais Kinijoje (įskaitant Honkongą) „Audi“ pardavė 313 tūkst. naujų automobilių – tai yra 37 proc. šuolis, lyginant su 2010 metais.
Atnaujintas „Audi Q7” bus stilingesnis ir ekonomiškesnis
Atnaujintas „Audi Q7” bus stilingesnis ir ekonomiškesnis / Gamintojo nuotr.

„Šie skaičiai vėl pranoko išankstinius lūkesčius“, – teigia Peteris Schwarzenbaueris, „Audi“ pardavimų ir rinkodaros vadovas. „Aukštos klasės automobiliai atsiriekia vis didesnę dalį Kinijos rinkos – tai mums yra naudinga ir tą mes išnaudojame. Kinija netgi pralenkė gimtąją Vokietiją.“

Kinija taip pat tapo didžiausia rinka patiems prabangiausiems „Audi“ modeliams – Q7 bei A8L. Jų buvo parduota atitinkamai 19063 (70 proc. daugiau nei 2010-aisiais) ir 12425 vnt. (153 proc. daugiau nei 2010 m.).

Dar praėjusiais metais „Audi“ atskleidė savo planus statyti naują gamyklą Fošano mieste, kuri pradės funkcionuoti 2013 metais ir pagamins 150-200 tūkst. naujų automobilių specialiai Kinijos rinkai kasmet. Šiuo metu kompanija turi vieną gamyklą Kinijoje – Čangčuno mieste. Ji 2011-aisiais pagamino 252 tūkst. automobilių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais