15min be reklamos
2023 03 13, 17:57

Kodėl „Audi TT“ istorijos pradžia buvo pažymėta mirtinomis avarijomis?

„Audi TT“ – kompaktiškas vokiškas kupė, gamintas nuo 1998 iki 2023 metų. TT yra stilingas automobilis – išvaizda buvo viena labiausiai pabrėžiamų šio modelio savybių. TT yra automobilis žmonėms, kuriems labai rūpi, kaip jie atrodo. Bet ar žinote, kad ankstyvųjų „Audi TT“ forma gamintojui kėlė rimtą galvos skausmą?
„Audi TT RS“
„Audi TT RS“

„Audi TT“ techniškai yra sportinis automobilis, tačiau akivaizdu, kad gamintojui buvo svarbu, kad jis atrodytų kiek įmanoma geriau. Būtent dėl to TT pasižymi tokia apvalia forma – ji tais 1998 metais leido išsiskirti iš kitų kupė. Automobilių dizainas irgi seka madas – kažkada sportiškumas buvo pabrėžiamas aštriomis tiesiomis linijomis, o 20 amžiaus pabaigoje imta ieškoti minkštų, apvalių formų.

„Audi TT“ koncepcinis modelis pirmą kartą pristatytas 1995 metais Frankfurte, toli nuo šio dizaino gimimo vietos. Mat TT buvo nupieštas „Volkswagen“ dizaino centre Kalifornijoje. Žurnalistai teigiamai atsiliepė apie TT koncepciją, nors buvo ir tokių, kurie lygino šį automobilį su „Volkswagen Vabalu“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką