Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Kokia krizė? „Jaguar Land Rover“ ieško tūkstančio naujų darbuotojų

Kai vieni skaičiuoja nuostolius ir ruošiasi, pasak ekonomistų, artėjančiai krizei, „Jaguar Land Rover“ savo gamyklai ieško papildomų 1 000 darbuotojų. Rodos, kažkam „biznis“ sekasi.
„Jaguar Land Rover“ gamykloje
„Jaguar Land Rover“ gamykloje / Gamintojo nuotr.
Temos: 1 „Jaguar“

Papildomas 1 000 darbuotojų gamykloje dirbančių žmonių skaičių padidins iki 4 000. Jie turės susidoroti su milžiniškais JLR planais – per artimiausius penkerius metus kompanija rengiasi pristatyti 40 naujų ar atnaujintų modelių.

JLR šeimininkai indai TATA smarkiai investuoja į šią gamyklą. Jos pajėgumai turi pakilti kelis kartus, kad būtų pasotintos ypač alkanos Indijos ir Kinijos rinkos. Visi žino, kad ten jų laukia dideli pinigai.

Verta paminėti, kad JLR grupės pardavimai šių metų rugsėjo mėnesį lyginant su praeitų metų tuo pačiu mėnesiu pakilo 26 proc. O štai pardavimai vien Kinijoje – 157 proc.

Nauja darbo jėga ypač džiaugiasi įmonės personalo skyriaus vadovas Desas Thurlby: „Tai puikios naujienos. Mūsų gamykloje dirba itin lojalūs ir pasišventę darbuotojai. Jie gauna gerus atlyginimus ir premijas. Esame tikri, kad gausime daug kandidatų anketų į naujas darbo vietas.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius