Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Koncernas „Renault-Nissan“ pardavė daugiausiai elektromobilių

Pasaulinė elektromobilių rinka dar nėra pakankamai išplėtota, ir vidaus degimo variklius turinčių automobilių pardavimai, yra gerokai didesni už elektromobilių. Tačiau „Nissan“ kartu su prancūzišku „Renault“, išlieka elektromobilių pardavimų viršūnėje.
„Nissan Leaf“
„Nissan Leaf“ / „Nissan“ nuotr.

Vien per šiuos metus, japonų ir prancūzų automobilių gamintojų aljansas, pardavė apie 265 tūkst. elektromobilių visame pasaulyje.

Viso pasaulyje parduota daugiau nei milijonas elektromobilių, o „Renault-Nissan“ aljansui priklauso daugiau nei ketvirtis jų. „Mitsubishi“ ženklą turi 11 proc. pasaulyje važinėjančių elektra varomų transporto priemonių, „General Motors“ – 10 proc.

Tačiau panašu, kad „Renault-Nissan“ dominuos elektromobilių rinkoje jau nebeilgai, kadangi elektra varomų automobilių gerbėjai vis mieliau renkasi vokiškus BMW ar „Volkswagen“ elektromobilius.

Vokietija yra trečia pasaulyje šalis, gaminanti daugiausiai elektromobilių pasaulyje, virš jos rikiuojasi Kinija ir Japonija. JAV šiuo atžvilgiu velkasi gale, nors dažniausiai žmonėms žodis elektromobilis asocijuojasi su Kalifornijoje gaminamu „Tesla Model S“. 

Kol kas skaičiai kalba patys už save – 39 proc. visame pasaulyje vairuojamų elektromobilių yra pagaminti įvairiuose automobilių koncernuose Japonijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius