Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Konkursas „Ar užsivedei automobilį šį rytą?“. 1 dalis: kai 13 laipsnių šalčio yra riba

15min kartu su „Lesta“ paskelbė konkursą „Ar užsivedei šį rytą?“. Jo metu siūlome skaitytojams atsiųsti savo filmukus, kuriuose jie įamžino kaip jiems sekasi, arba nesiseka užvesti automobilius šaltą žiemos rytą.

Konkursas susilaukė skaitytojų dėmesio jau pirmąją dieną – redakcija gavo 7 skaitytojų bandymus užvesti automobilius šaltą žiemos rytą.

Skaitytojui Pauliui ketvirtadienio rytą Vilniuje kaustęs 13 laipsnių šaltis, buvo lemtingas – užvesti 2007 metais pagamintą „Alfa Romeo 159“ jam pavyko tik iš trečio karto.

Na, o vilniečio Gabrieliaus automobiliui „Lada 2103“ nebaisus ir spaudęs 20 laipsnių šaltis. „Bus šalčiau, galėsiu irgi užkurt“, – laiške paminėjo Gabrielius.

Pirmųjų konkurso dalyvių vaizdo įrašus rasite žemiau.

VIDEO: Skaitytojai pademonstravo, kaip jiems sekėsi užvesti automobilį penktadienio rytą

Norite konkurse dalyvauti ir jūs? Nufilmuokite, kaip jums sekasi užvesti automobilį kai lauke šalta, siųskite filmuotą medžiagą mums, adresu gazas@15min.lt. Kitos savaitės pradžioje mes išrinksime tris skaitytojus, kuriuos apdovanosime „Lesta“ įsteigtais prizais – automobilio kosmetikos rinkiniais „Lesta Dakar 4in1“. Tokių rinkinių išdalinsime net tris!

Siųsdami vaizdo įrašą nurodykite savo vardą, vietovę, kurioje stovėjo automobilis, lauko temperatūrą (jeigu ji nėra rodoma prietaisų skydelyje), automobilio modelį ir variklio tipą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką