Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Kovo 11-osios proga elektromobilių įkrovimo stotelės nušvito trispalvės spalvomis

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 31-ąsias metines, daugelyje šalies vietų pirmą kartą elektromobilių įkrovimo stotelės nušvito trispalvės spalvomis. Prie iniciatyvos prisijungė 12 savivaldybių: Elektrėnai, Jonava, Kauno miestas, Kauno rajonas, Kelmė, Kėdainiai, Molėtai, Plungė, Rokiškis, Šakiai, Tauragė ir Utena, taip pat daugelis privačių verslų, naudojančių lietuviškas „Elinta Charge“ elektromobilių įkrovimo stoteles.
„Elinta Charge“ elektromobilių įkrovos stotelės Kovo 11 d.
„Elinta Charge“ elektromobilių įkrovos stotelės Kovo 11 d. / „Elinta Charge“ nuotr.

Šventišką akciją iniciavusios elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojos „Elinta Charge“ direktoriaus Igno Mikučio teigimu, tokiu simboliniu būdu norėta paminėti visai Lietuvai svarbią dieną ir tuo pačiu prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo šiuo visiems nelengvu karantino laikotarpiu. Lietuvoje elektromobilių įkrovimo stotelės taip pasipuošė pirmą kartą.

„Matome, kad Lietuvoje kiekvienais metais ieškoma vis kūrybiškesnių būdų, kaip prisidėti prie mūsų šaliai svarbių datų minėjimo. Kasmet lietuviška atributika pasipuošia vis daugiau įvairių architektūrinių pastatų, viešųjų erdvių. O šiemet švęsti turime labai ribotas sąlygas dėl pandemijos, tad kilo mintis, kad ir tokie netikėti infrastruktūros objektai gali prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo.

Kovo 11-oji – puiki diena prisiminti, jog Lietuva yra didelių galimybių šalis, kurioje gyvena demokratiška, išsilavinusi ir ambicinga visuomenė, kuriasi pažangūs verslai, aukštųjų technologijų įmonės. Patys esame lietuviško kapitalo įmonė ir tą visuomet akcentuojame su pasididžiavimu. Produkciją eksportuojame į daugiau kaip 20 pasaulio šalių ir visas savo pakuotes ženkliname „Proudly made in Lithuania“, – sako I. Mikutis.

Jis pažymi, kad norėdami įgyvendinti akciją didžioje Lietuvos dalyje „Elinta Charge“ nesunkiai galėjo tą įgyvendinti – Lietuvoje jaučiamas elektrifikacijos proveržis ir absoliuti dauguma savivaldybių jau turi elektromobilių įkrovimo stoteles ir toliau vysto infrastruktūrą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką