2020 04 21, 09:28

Fotopolicija: kai nestovi „trikojai“, sostinės Ukmergės gatvės A juosta virsta lenktynių trasa?

Akivaizdu, kad dalis vairuotojų galvoja, jog karantino laikotarpiu policija greičio nekontroliuoja. Todėl važiuoja taip, kaip sugalvoja, ir dažniausiai ne pagal Kelių eismo taisykles.
BMW 7 A juostoje
BMW 7 A juostoje / Skaitytojo nuotr.

Temą siūlykite gazas@15min.lt

Štai skaitytojas Darius, Vilnuje leisdamasis nuo vadinamojo Šeškinės kalno (Ukmergės gatvėje) registratoriumi nufilmavo tai, ką vairuotojai mato ne taip jau retai: A juosta, skirta visuomeniniam transportui, elektromobiliams, taksi ir vežantems 4+ keleivius, lyg raketos nuskuodė BMW 7 ir „Volkswagen Phaeton“.

Gal skubiai vežė po 4 keleivius? Filmuotoje medžiagoje nesimato, bet, galvojant logiškai, karantino metu tai būtų silpnas argumentas.

O štai automobilių greitis kelia klausimų, nes pro transporto srautą jie prašvilpė kaip pro stovintį.

Paradoksas, tačiau socialinių tinklų grupėse „Kur stovi trikojis“ skaitytojai, kiekvieną kartą pamatę pažeidėjus fotografuojantį „trikojį“, stebisi, lyg būtų pirmą kartą jį pamatę. Šis skaitytojo nufilmuotas vaizdelis atsako į klausimą, kam reikalingi lazeriniai greičio matuokliai „PoliScan FM1“.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką