Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Lietuvoje vyks geriausio vairavimo instruktoriaus konkursas

Vos po mėnesio Kaune susitiks vairavimo instruktoriai iš visos Lietuvos. Čia rugsėjo 5 dieną bus organizuojamas konkursas „Geriausias instruktorius“. Konkurso dalyviams teks pasukti galvas sprendžiant ne tik teorines, bet ir atliekant praktines užduotis.
Vairavimo mokytoja Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė
Vairavimo mokytoja Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė / Asm. albumo nuotr.

Konkurso organizatorė, vairavimo mokytoja Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė žada aukšto lygio renginį, kurio užduotys dalyviams įsimins ištisus metus.

Kaip kilo idėja rengti konkursą vairavimo instruktoriams?

„Šiuo metu vairavimo instruktoriams privaloma tobulintis ne rečiau kaip kas 5 metus. Tačiau manau, kad to nepakanka. Kilo idėja vairuotojų mokytojus ir vairavimo instruktorius pakviesti bent kartą per metus atnaujinti savo žinias. Pasirinkome žaismingą formą – organizuoti ne mokymus, o konkursą. Konkurso metu dalyviai ne tik įgis naujų žinių, bet ir smagiai praleis laiką, pajus varžybų azartą. Tai puiki vieta neformaliai praleisti laiką su bendraminčiais, kolegomis bei pasivaržyti“, – sakė Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė, kuri, beje, yra knygos „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ autorė. Solveiga taip pat yra kito konkurso – „Geriausias Lietuvos vairuotojas“ – nugalėtoja.

Asm. albumo nuotr./Vairavimo mokytoja Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė
Asm. albumo nuotr./Vairavimo mokytoja Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė

Tiesa, rengti konkursą vairavimo instruktoriams nėra naujiena Lietuvoje. Jau ne kartą vyko panašaus tipo renginiai, kurių metu vairavimo mokyklų atstovai varžėsi demonstruodami savo praktinius įgūdžius. Tačiau iki šiol šiuos konkursus organizuodavo vairavimo mokyklos ar profesinio rengimo centrai. Ne paslaptis, kad organizatorių atstovai taip pat dalyvaudavo rungtyse, neretai ir laimėdavo.

„Noriu skaidraus renginio su objektyviu vertinimu. Šiuo metu neatstovauju jokiai vairavimo mokyklai, todėl manau, jog tai puiki proga įgyvendinti tokią idėją. Mūsų komandoje ir tarp renginio partnerių taip pat nėra vairavimo mokyklų atstovų. Tai mums suteikia daug laisvės. Ko gero tai bus pirmasis konkursas skirtas vairavimo instruktoriams, kuris yra organizuojamas nešališkų organizatorių. Turime ambicijų šį renginį ateityje organizuoti tarptautiniu lygiu“, – dalijosi ateities vizija vairavimo specialistė.

Kokios užduotys laukia konkurso dalyvių?

Nors užduotys iš pirmos pažiūros apima rimtos specialybės sritį, tačiau jas kurdami organizatoriai stengėsi, kad dalyviai liktų nustebinti, kad jos priverstų nusišypsoti.

„Drauge su konkurso partneriais parengėme originalių užduočių, kurių metu reikės pademonstruoti ne tik savo žinias, bet teks būti kūrybiškiems, kaip ir kasdieną to reikia mokytojo darbe“, – sakė organizatorė.

Konkurse gali dalyvauti dviejų įskaitų dalyviai: vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai. Pirmajame etape visų dalyvių laukia teorinės užduotys apimančios ne tik kelių eismo taisykles, bet ir egzaminavimo tvarką, saugaus eismo bei kelių infrastruktūros subtilybes. Antrajame etape – praktikos užduotys.

Bus apdovanoti trys geriausiai pasirodę vairavimo instruktoriai, trys mokytojai bei vairavimo mokykla, kurios daugiausiai dalyvių pateks į antrąjį etapą.

Dalyvių registracija vyks iki rugpjūčio 20 dienos. Daugiau informacijos apie konkursą svetainėje www.geriausiasinstruktorius.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką