2017-12-02 09:27

„Metų automobilio 2018“ komisija apie „Jeep Compass“: patiks ieškantiems originalumo

Lapkričio 6 d. Lietuvoje 21-ąjį kartą prasidėjo konkursas „Metų automobilis 2018“. Konkurse, kurio finalas numatytas gruodžio 2 d., dalyvauja 34 skirtingi automobiliai, o juos vertina 10 komisijos narių.

Vienas jų, išsakęs nuomonę apie naujos kartos „Jeep Compass“, Jurgis Paplaitis, portalo „Delfi.lt“ autorius. Anot jo, šis „Jeep Compass“ gerokai išvaizdesnis nei buvo jo pirmtakas.

„Dabar šis automobilis panašus į vyresnįjį „Jeep Cherokee“. „Jeep“ išsiskiria išvaizda, tiesa, jei mažasis „Jeep Renegade“ yra labiau kvadratinis, „Compass“ formos – klasikinės“, – kalbėjo komisijos narys.

Jis pabrėžė ir tai, kad dyzelinį variklį, visų varančiųjų ratų pavarą bei automatinę pavarų dėžę turintis automobilis yra pigesnis nei artimiausi jo konkurentai – „Škoda Karoq“ ir „Mazda CX-5“.

„Be to, šis automobilis turi skirtingų važiavimų pasirinkimą, taip pat, jis vienas nedaugelio, turinčių 9 laipsnių automatinę pavarų dėžę. Jis tikrai patiks tiems, kurie ieško orginalaus automobilio“, – privalumus vardijo komisijos narys.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą