2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Naujajame „Tesla Model 3“ aptiktas paslėptas „velykinis kiaušinis“

Naujojo elektromobilio „Tesla Model 3“ savininkai programinėje automobilio įrangoje aptiko vadinamąjį „velykinį kiaušinį“, praneša „Electrek“.
„Tesla Model 3“
„Tesla Model 3“ / Tesla iliustr.

„Velykiniais kiaušiniais“ vadinamos į kompiuterinę programą įtrauktos, tačiau niekur dokumentacijoje neskelbiamos funkcijos ar objektai, dažniausiai tai – įvairiausi programų kūrėjų sugalvoti pokštai.

Jeigu „Tesla Model 3“ ekrane paliestumėte skaičių 3, esantį logotipe, automobilio paveikslėlis „nuvažiuotų“ ir pasirodytų nuotrauka, kurioje kompanijos „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas kartu su automobilį kūrusia komanda pozuoja greta elektrinės mašinos.

„Mashable“ daro prielaidą, kad toks „velykinis kiaušinis“ liudija, jog E.Muskas didžiuojasi šiuo elektromobilio modeliu, nepaisant kilusių gamybos problemų ir stringančiu jų tiekimu užsakovams. Iki 2017 metų gruodžio „Tesla“ kompanija ketino išleisti 20 tūkst. automobilių, bet pavyko surinkti vos 300.

„Tesla“ tikisi, kad „Model 3“ taps masiniu automobiliu, jo kaina prasideda nuo 35 tūkst. JAV dolerių. Palyginimui, „Tesla Model S“ kainuoja nuo 75 tūkst. iki 100 tūkst. JAV dolerių. „Tesla Model X“ kaina prasideda nuo 80 tūkst. JAV dolerių.

Beje, tai ne pirmasis „velykinis kiaušinis“ „Tesla“ automobiliuose. 2016 metų gruodį automobiliuose „Tesla Model X“ buvo aptikta Marso „kelių“ navigacija.

VIDEO: Marso „navigacija“ automobilyje „Tesla Model X“

Dar anksčiau pats E.Muskas atskleidė kitą šio modelio „velykinį kiaušinį“ – kaip automobilį priversti atlikti šviesų ir muzikos šou.

VIDEO: „Tesla Model X“ šviesų ir muzikos šou

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką