2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Neryje prie Baltojo tilto „paskendo“ naujasis „Fiat 500“

„Fiat“ atstovai Lietuvoje sugalvojo neeilinį atnaujinto populiariojo hečbeko 500 pristatymą – Nerimi automobilis buvo atplukdytas iki Baltojo tilto. Kvietime į renginį buvo pranešta, kad „naujasis 500 prie Baltojo tilto atvyks visus keturis ratus panardinęs į vandenį“, tačiau realybėje į vandenį paniro visa jo galinė dalis.

Nepavykęs automobilio pristatymas? Ne, tiesiog „Fiat 500“ išorės detalės buvo sumontuotos ant vandens motociklo, kuriam nusekusi Neris pavojingesnė už sušlapimą.

„Fiat 500“ pristatomas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje – šiuo metu Frankfurte vykstančioje automobilių parodoje vyksta pirmasis atnaujinto 500-uko parodymas Europoje.

VIDEO: Atnaujinto „Fiat 500“ pristatymas Vilniuje, prie Baltojo tilto

Ant vandens motociklo sumontuotas „Fiat 500“ kėbulas nėra naujiena – tai buvo daroma ir darant renginius, skirtus ankstesnės kartos 500-ukui. Atlekiant keliais vandens motociklais paverstais „Fiat 500“, itališkas automobilis buvo pristatytas keliuose JAV miestuose. Lietuvoje, sugedus vandens motociklui, „Fiat“ liko plūduriuoti vandens paviršiuje ir iki kranto buvo atitemptas kita barža.

VIDEO: „Fiat 500“ vandens motociklai

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką