15min be reklamos
2017 08 11, 14:49

Nuotaikingas vaizdelis Kaune: siuntą išsiųsti mergina atvyko jodama ant žirgo

Šį penktadienį Kauno autobusų stoties siuntų terminalas sulaukė netikėto lankytojo. Kauniečiai nufilmavo, kaip mergina ant žirgo atjojo išsiųsti siuntos. Nekantriai trypianti vietoje „transporto priemonė“ prajuokino ne vieną eilėje laukiantį vairuotoją.
Mergina ant žirgo
Mergina ant žirgo

Nuotaikingu vaizdo įrašu, užfiksuotu Kauno autobusų stotyje, pasidalijęs skaitytojas Mantas tikino, jog tai – ne itin kasdieniškas vaizdelis.

Išvydusi jį, nesusijuokti negalėjo ir Kauno siuntų terminalo vadovė.

„Dažniausiai sulaukiame klientų su automobiliais, ne žirgais. Bet nemažai klientų atvyksta ir su motociklais ar motoroleriais. Laukiam klientų su visokiomis transporto priemonėmis, galbūt, išskyrus su žirafom, nes yra ribojamas transporto priemonės aukštis“, – juokėsi Kauno siuntų terminalo vadovė Indrė Ūsaitė.

VIDEO: Neįprastas vaizdas: išsiųsti siuntinį atvyko raita mergina

Kauniečiai siuntas gali siųsti ne tik įprastai atvykę į terminalą, bet ir privažiavę prie langelio ir atidavę siuntą neišlipę iš automobilio. Per dieną, anot I.Ūsaitės, naudojantis „drive“ paslauga, išsiunčiama per ketvirtadalį siuntų, kurios vyksta per Kauno terminalą.

„Siuntos Drive“ langelyje galima priduoti ir atsiimti nedideles siuntas, telpančias per automobilio langelį. Tai analogų neturinti ne tik mūsų šalyje, bet ir Europoje paslauga.

Kauno apskrities policiją šis vaizdelis taip pat nuteikė linksmai.

Pasak policijos pareigūnų, joti miesto gatvėmis ant arklio – leidžiama. Draudžiama tai daryti tik tamsiu paros metu, būnant apsvaigus nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Taip pat greitkeliuose ar autostradoje. Visateisiu eismo dalyviu ant arklio gali būti tik vyresnis nei 14 metų amžiaus asmuo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką