Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Paganykite akis: Palangos asfaltą kaitino galingi amerikietiški automobiliai

Graži tradicija – kiekvienų metų rugpjūtį sudrebinti Palangą amerikietiškų automobilių griausmu. Įspūdingi ne tik variklių skleidžiami garsai, bet ir egzotiška išvaizda – tokių transporto priemonių keliuose nepamatysi. Sąskrydis „American Spirit“ prasidėjo Klaipėdoje prie PC „Akropolis“, o baigėsi kurorto žiemos stadione gražiausio automobilio rinkimais.
Temos: 2 Automobilis Palanga

Pasak vieno pagrindinių sąskrydžio „American Spirit“ organizatorių Aleksandro Palivono, pajūryje galima buvo išvysti itin retus modelius: Vokietijos piliečio Alexanderio Kristeno atvežtus legendinius „Ford Cobra“ (1965 metų gamybos) ir „Chevrolet El Camino“ (1981 metai). Renginyje dalyvavo kultiniu Rygoje tapusio rokenrolo restorano „MOONShine“ savininkas su savo „Hot Rod Ford Coupe Roadster“, „Harley Davidson“ savininkų klubas H.O.G pristatė apie 150 „Harley Davidson“ motociklų, pirmą kartą sąskrydyje pristatyti ir itin reti Lietuvoje keturi „Victory“ amerikietiški motociklai, jų mūsų gatvėse pamatyti praktiškai neįmanoma.

Vytauto gatvėje surengtas Mažasis automobilių ir motociklų paradas. Didysis paradas šeštadienį vyko Vytauto ir J.Basanavičiaus gatvėmis, Šventojoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius