2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Per parą apgręžta apie 2 tūkst. vairuotojų, dėl karantino reikalavimų nubausti 235 žmonės

Penktadienį iki vidurnakčio policija ir jai talkinančios institucijos apgręžė 1971 į kitas savivaldybes vykusį vairuotoją, dėl karantino reikalavimų nesilaikymo nubausti 95 žmonės, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.
Mobilusis koronaviruso patikros punktas
Mobilusis koronaviruso patikros punktas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Iš 235 žmonių, nubaustų už karantino reikalavimų nesilaikymą, 129 gavo baudas už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus, 12 nubausti už judėjimo tarp savivaldybių draudimo pažeidimus, 14 – dėl šventinių vakarėlių organizavimo, 50 – dėl būriavimosi ir buvimo transporto priemonėje daugiau nei dviem asmenims, 27 – dėl kaukių dėvėjimo.

R.Matonio teigimu, kiekvieną parą dirba beveik 2 tūkst. policijos pareigūnų, o jiems padeda apie 450 šaulių, karo policininkų, pasieniečių, viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, policijos rėmėjai.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Nuo gruodžio vidurio, kai buvo įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė per 33 tūkst. transporto priemonių. Beveik 16,5 tūkst. automobilių buvo apgręžti per ilgąjį Kalėdų savaitgalį.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką