Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Po trečios „Hunt the Wolf“ dienos lietuviai tapo lyderiais

Trečioji „Hunt the Wolf“ varžybų diena buvo itin sėkminga lietuviams. „ATV Fanai Racing Team“ komandos narys Tomas Kaubrys finišavo pirmoje pozicijoje ir tapo bendrosios „Crossover“ įskaitos lyderiu.

Mindaugas Veiveris ir Antanas Kanopkinas finišavo iškart po T.Kaubrio ir atsiliko minute. Ilgą laiką lyderiavęs Paulius Vaišneideris net tris kartus virto, tačiau sugebėjo pernelyg neatsilikti ir lyderiui pralošė tik dvi minutes.

P.Vaišneiderio keturratis motociklas po vieno virtimo pradėjo stipriai kaisti – buvo pažeista aušinimo sistema. Dėl gedimo sportininkas negalėjo važiuoti pilnu tempu ir todėl kiek atsiliko.

Trečia „Hunt the Wolf“ diena liūdnai baigėsi pirmuose dviejuose etapuose „Crossover“ įskaitoje nugalėjusiam švedui Calle Elfverui. Jis virto, susilaužė šonkaulį, kuris pradūrė plautį, tad lenktynininkas buvo skubiai išgabentas į vietos ligoninę ir varžybų nebetęs.

„Reziumė – važiuojame labai gerai, dabar svarbu tik kad motociklai laikytų ir nedarytume didelių klaidų. Šiose varžybose vien atvažiavimas į finišą yra geras laimėjimas, nes kiekvieną dieną varžovai krenta ir paskutiniame etape finišuoja maždaug pusė startavusių“, – pasakojo „ATV Fanai Racing Team“ komandos atstovas Simas Jaskutėlis.

„Extreme“ klasėje dalyvaujantis Mindaugas Lelys trečiame etape finišavo rikiuotės viduryje. Šioje įskaitoje lyderiauja pernai nugalėjęs rumunas Radu Lungu – jis gerokai atsiplėšęs nuo visų varžovų.

„Adventure“ klasėje dalyvaujantys lietuviai Adomas Gančierius ir Domas Grunskis savo pasirodymą baigė: jų bagiui lūžo vairo kolonėlė, tad transporto priemonė nebegali judėti. Įstrigusius kalnuose, juos ištraukė gelbėtojai, kuriems patekimas taip pat nebuvo paprastas: Rumunijos kalnuose pradėjo snigti ir vietomis žemė padengta pusmetriu sniego.

VIDEO: Po trečios „Hunt the Wolf“ dienos lietuviai tapo lyderiais

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius