15min be reklamos
2015 09 15, 15:37

Prabangių kabrioletų gausa Frankfurte: pristatytas S klasės „Mercedes-Benz“

Pasaulyje atėjo prabangių kabrioletų mada. Rugsėjo mėnesį vykstančioje Frankfurto automobilių parodoje „Rolls-Royce“ pristato visų prabangių kabrioletų etaloną „Dawn“, o nuo jo per daug neatsilieka ir vokiečiai „Mercedes-Benz“, pristatantys savo flagmaną – S klasės kabrioletą.
„Mercedes-benz“ S klasės kabrioletas
„Mercedes-benz“ S klasės kabrioletas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tai yra pirmasis aukščiausios klasės „Mercedes-Benz“ kabrioletas nuo 1971-ųjų, kai buvo sustabdyta 112 modelio gamyba. Tai – jau šeštasis naujausios kartos S klasės kėbulo tipas, be kupė, sedano, „Pullman“ prailgintos versijos ir kitų.

„Mercedes-Benz S“ klasės kabrioletas turės S63 AMG versiją, kuri turės keturis varomus ratus, išvystys 577 AG ir 898 Nm. 5,5 l darbinio tūrio V8 variklį turėsiantis ir 2110 kg sveriantis modelis iki 100 km/val. įsibėgės vos per 3,9 sek. ir dabar yra pozicionuojamas kaip tiesioginis „Bentley Continental GT Speed Convertible“ konkurentas.

Daugiasluoksnis stogas yra uždaromas ar atveriamas per 20 sekundžių, važiuojant iki 60 km/val. greičiu. Naujasis kabrioletas buvo bandytas vėjo tunelyje ir „Mercedes-Benz“ ypač džiaugiasi čia pasiektu rezultatu. S klasės kabrioleto vėjo pasipriešinimas yra tik 0,29 cD.

Kaip ir S klasės kupė, taip ir kabrioleto išmatavimai yra identiški: 5027 mm ilgis, 1899 mm plotis ir 1417 mm aukštis.

Interjere – daugybė prabangos elementų, daugelis kurių jau matyti prieš porą metų pristatytame S klasės sedane.

 

Specialiai 15min iš Frankfurto

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką