2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 14 /11 15 12:57

Pradeda veikti viešasis „Enefit“ elektromobilių įkrovos tinklas

Pradeda veikti viešasis energetikos bendrovės „Enefit“ elektromobilių įkrovos tinklas – pirmąsias 17 stotelių iki šių metų pabaigos vartotojai gali išbandyti nemokamai. Iki 2026-ųjų bendrovė šalyje žada įrengti daugiau nei 1 tūkst. stotelių visoje šalyje“, pranešė „Enefit“.
„Enefit“
„Enefit“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Enefit“ viešojo įkrovimo stotelių tinklo vystymo vadovas Tomas Žilionis sako, kad tai – pirmas žingsnis link ilgalaikio tikslo išvystyti viešojo įkrovimo tinklą Baltijos šalyse ir Lenkijoje.

„Vien kitais metais žadame įrengti apie 300, o iki 2026-ųjų – iš viso daugiau nei 1000 įkrovimo stotelių visoje šalyje“, – pranešime nurodė jis.

17 stotelių įrengtos Vilniuje, Klaipėdoje, Druskininkuose, taip pat Akmenės rajono Viliošių kaime ir Klaipėdos rajono Kintuose. Jų galia siekia nuo 22 iki 47 kilovatų (kW), o iki šių metų pabaigos Vilniuje ir Klaipėdoje pradės veikti ir itin greitos – 320 kW – stotelės.

„Enefit“ spalį pranešė pasirašiusi sutartį su prekybos tinklu „Norfa“ – jos aikštelėse iki 2024 metų pabaigos bus įrengta mažiausiai 250 įkroviklių, kuriuose vienu metu bus galima krauti net 500 elektromobilių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką