Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Prie „Regitros“ Vilniuje – spūstys ir chaosas: kas jį sukėlė?

15min skaitytojai, važinėjantys iš Lentvario į Vilnių, pranešė, kad šį antradienį prie „Regitros“ (Lentvario pl.) dedasi keisti dalykai.
Automobilių eilės prie Regitros Vilniuje
Automobilių eilės prie Regitros Vilniuje / Skaitytojo nuotr.

„Kada sumažės eilės prie Regitros? Jau nebe pirmą kartą per apgultį neįmanoma pravažiuoti Lentvario ir aplinkinėmis gatvėmis“, – pasakojo Lentvario gyventoja Viktorija. Jos teigimu, iš „Regitros“ vinguriuojanti vilkikų eilė trikdo eismą šia transporto arterija. Todėl žmonės važiuoja „bet kaip“. Be to, pravažiuoti trukdo ir naujai pertvarkytos eismo juostos, kurios, skaitytojos teigimu, anksčiau buvo platesnės.

15min susisiekė su „Regitros“ atstovu ryšiams su visuomene Luku Vosyliumi. Specialistas paaiškino, kad tokią sumaištį gali lemti iš karto kelios priežastys.

Visų pirma, pirmadienį padalinys nedirbo, todėl antradienį padidėjo vairuotojų antplūdis. 11 val. buvo pats pikas. Galbūt vėliau, pamatę, kad situacija sudėtinga, dalis vairuotojų pakeitė savo sprendimą ir į Lentvario g. nevažiavo.

„Tai yra eilinė diena po savaitgalio, – komentavo L.Vosylius. – Be to, pavasarį visuomet fiksuojame padidėjusį automobilių srautą. Keista, kad lengvųjų automobilių savininkai, užuot naudojęsi e.paslaugomis, vis tiek vyksta į padalinius. Trečia priežastis – vilkikai. Jų savininkai galėtų pasinaudoti Regitros paslauga, kai mūsų specialistas pats atvyksta į įmonę transporto priemonių tapatybei nustatyti. Taip susitaupo daug laiko.“

15min duomenimis, toks specialisto vizitas kainuoja apie 108,9 Eur.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius