2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pristatoma šalies pėsčiųjų perėjų būklė

Susisiekimo ministerija ir Lietuvos automobilių kelių direkcija  ketvirtadienį pristatys valstybinės reikšmės kelių pėsčiųjų perėjų būklę.
„Sklandanti“ perėja
„Sklandanti“ perėja / Organizatorių nuotr.

Kelių direkcija pirmą kartą įvertino visas 1949 pėsčiųjų perėjas valstybiniuose keliuose ir nustatė trūkumus.

Spaudos konferencijoje dalyvaus susisiekimo ministras Rokas Masiulis ir laikinasis Kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas.

Lietuvoje yra dar daug nesaugių, seniai įrengtų pėsčiųjų perėjų, tačiau miestuose ir šalies keliuose daugėja modernių, apšviestų perėjų su tamsoje šviečiančiais ženklais. Vien Vilniuje veikia nemažai kryptiniu apšvietimu apšviestų perėjų, o Balsiuose įrengta sklendžianti 3D perėja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką